Täna saate kuni 30% allahindlust
Kehtib plakatitele. Kehtib vähemalt 39 € ostudele.

Kui valite Gallerix veebipoes ostlemise, võite olla kindel, et koos meiega võtate vastutuse keskkonna ja meid ümbritseva looduse eest. Meie trükkimine on sertifitseeritud ISO14001 järgi ja omab Luige sertifikaati puhtama tootmise ja jätkusuutliku metsaplaneerimise tagamiseks. Kasutatav elekter pärineb kohalikelt tootjatelt Rootsi elektrivõrgust. Puhas ja terve tulevik on meie kõigi ühine vastutus.

Toetame organisatsiooni OneTreePlanted ettevõtteid ja seega istutame muuhulgas uusi puid, mis aitavad puhastada hingatavat õhku, neelates süsihappegaasi ja tootes värsket hapnikku.

 

Miks on puud keskkonna jaoks olulised?

Puud aitavad puhastada õhku, mida hingame, neelates süsihappegaasi ja tootes värsket hapnikku. puud mängivad võtmerolli vihmavee sidumisel pinnases, aitavad ära hoida erosiooni ja jahutavad meie planeeti, säilitades kahjulikke kasvuhoonegaase oma okstes ja lehtedes. Metsad annavad tööd rohkem kui 1.6 miljardile inimesele üle maailma, pakuvad jätkusuutlikku ehitusmaterjali ja metsadelt saame 25% ravimitööstuses vajalikest põhikoostisosadest. Metsad moodustavad rohkem kui 80% maismaa bioloogilisest mitmekesisusest. Üksainus puu võib olla koduks sadadele eri liiki putukatele, seentele, samblikele, loomadele ja taimedele.

Allikas: OneTreePlanted

 

OneTreePlanted