Täna saate kuni 30% allahindlust
Kehtib plakatitele. Kehtib vähemalt 39 € ostudele.
Filtrite valik
Sulge
Kasuta filtrit
Suurus
Sorteerimine
Kasuta filtrit

Vasest pildiraamid

Siit leiate meie vasest raamid. Meie kvaliteetsed vasest raamid tarnitakse koos kristallselge pleksiklaasiga ja pöörlevate klambritega, et plakatit oleks lihtne paigaldada. Kõiki raame saab riputada nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt.

Vasest pildiraamid


Vasest pildiraamid plakatitele

Kas kavatsete osta vasest pildiraame? Siis tuleks külastada Gallerix.ee-d. Gallerixist leiate hoolika valiku vasest pildiraame. Kõiki vasest pildiraame saab riputada nii horisontaal- kui ka portreeformaadis. Meie vasest pildiraamidel on painduvad pööratavad klambrid tagaküljel, mis võimaldavad teil plakati lihtsalt ja kiiresti raami külge kinnitada. Kõik vasest raamid on varustatud eriti paksu pleksiklaasiga, mis kaitseb teie plakatit mustuse ja kriimustuste eest. Meie vasest metallraamidel on läikiv viimistlus. Vasest pildiraamidel on profiili laius 9 mm ja profiili sügavus 22 mm.

Vasest pildiraami lihtne paigaldamine

Kõik meie vasest pildiraamide mudelid ja suurused on varustatud pööratavate klambritega tagaküljel, mis muudab plakatite paigaldamise meie odavatesse kvaliteetsetesse vasest pildiraamidesse kiireks ja lihtsaks. Neil on ka kinnituskonksud, mis võimaldavad raami seinale riputada nii püst- kui rõhtpaigutuses.

Kristallselge pleksiklaas

Kõik meie valikus olevad vasest pildiraamid on varustatud eriti paksu pleksiklaasiga. Tarnimisel on klaasi mõlemal küljel kaitseplastik, mis kaitseb mustuse ja kriimustuste eest. Enne vasest pildiraami seinale riputamist eemaldage kindlasti kaitseplastik.

Meie vasest pildiraamid

  • Kõrge kvaliteet
  • Kristallselge pleksiklaas
  • Õhuke profiil
  • Mõõdud (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Horisontaalne ja vertikaalne paigaldus