Täna saate kuni 30% allahindlust
Kehtib plakatitele. Kehtib vähemalt 39 € ostudele.
Filtrite valik
Sulge
Kasuta filtrit
Värv
Orientatsioon
Sorteerimine
Kasuta filtrit
Mustvalged postrid Postrid
BROUGHT TO YOU BY GALLERIX
Alati kaasaegne

Mustvalged postrid

Mustvalge kunst on igavene trend, mis ei kao kunagi ajast. Meie must-valgete plakatite kollektsioon sisaldab motiive, mis on esindatud mitmes erinevas kategoorias ja moodustavad täiusliku aluse teie pildiseinale. Mustvalgeid postrid on lihtne omavahel sobitada ning need sobivad igasse ruumi ja keskkonda.

Mustvalged postrid


Mustvalgete plakatite ja maalide ostmine

Kui soovite osta mustvalgeid plakateid ja maale, peaksite külastama Gallerix.ee. Mustvalge plakat on stiilne ja ajatu klassika, mis sobib kõikidesse interjööristiilidesse ja ruumidesse. Mustvalgeid plakateid on lihtne kombineerida nii teiste plakatite kui ka muu kodu sisustusega. Mustvalged plakatid on suurim ja populaarseim plakatite kategooria, millel on palju ilusaid motiive. Siin on esindatud peaaegu kõik teised plakatikategooriad, alates fotokunstist ja fotodest kuni tekstitahvlite, illustratsioonide ja abstraktse kunstini.

Täielik valik mustvalgeid plakateid

Gallerixist leiate laias valikus mustvalgeid plakateid paljudest erinevatest kategooriatest. Meie populaarsemate mustvalgete plakatite hulgas on näiteks fotod linnadest nagu Pariis ja New York, fotod kuulsustest nagu Roger Moore, Kate Moss ja Sean Connery, kaunid looduspildid, moepildid ja abstraktse kunsti plakatid. Neid kõiki ühendab see, et need on ajatud, kergesti omavahel kombineeritavad ja jätavad alati trendika mulje. Hallis skaalas plakateid saab kombineerida ka igat tüüpi dekoori ja ümbritsevate värvidega. Saa inspiratsiooni meie suurest mustvalgete plakatite valikust ja leia oma isiklikud lemmikud.

Kaunista mustvalgete plakatitega

Mustvalged maalid ja trükised sobivad teie kodu peaaegu igasse ruumi, alates magamistoast ja esikust kuni elutoa ja sissepääsuni. Kuna mustvalgete plakatite kategooriasse kuulub valdav enamus motiive, siis on lihtne leida mustvalgeid plakateid, mis sobivad teie interjööriga, olenemata stiilist. Kui teie plakat tuleb riputada eraldi, on tore riputada see veidi suuremas formaadis, näiteks 50x70 cm või 70x100 cm. Kui panete kokku pildiseina, saate kombineerida erinevas suuruses must-valgeid plakateid ning lisada ka väiksemad formaadid 21x30 cm ja 30x40 cm. Sobige oma mustvalged plakatid mustade pildiraamidega.

Pildiraamid teie mustvalgetele plakatitele

Meie mustvalged plakatid on saadaval neljas erinevas suuruses ja vormingus. 21x30, 30x40, 50x70 ja 70x100 cm. Meil on mustvalgeid plakateid nii portree- kui ka horisontaalformaadis, vali endale sobivaim. Sobitage oma plakatid mõne meie stiilse tõeliselt kvaliteetse pildiraamiga. Meie mustvalgetel raamidel on topeltlakitud pinnaviimistlus, mis annab raamile tõeliselt kena ja ühtlase läike. Meil on ka täispuidust pildiraamid. Kõigil meie pildiraamidel on eriti paks kristallselge pleksiklaas. Kõik meie raamid on saadaval sobivates suurustes, mis sobivad teie plakatiga. Telli oma mustvalged plakatid meilt Gallerixist!