Täna saate kuni 30% allahindlust
Kehtib plakatitele. Kehtib vähemalt 39 € ostudele.
27,90 € 19,53 €
Brought to you by Gallerix
Millise linna valite?

Poster Kaart

Looge ainulaadne poster-kaart ükskõik millisest kohast maailmas. Kõik kaardid on kohandatavad ühe meie malli alusel. Valige värvikombinatsioonid ja pildile kõige paremini sobiv tugevus. Meie poster-kaardid on saadaval erinevates suurustes; 30x40cm, 50x70cm and 70x100cm.

Prindime oma posterkaardid hoolikalt valitud kõrge kvaliteediga 200 gsm poolmatile preemiumpaberile, mis on spetsiaalselt välja töötatud fotorealistlike postrite ja trükiste jaoks. Kõigile sünnipostritele on käsitsi pressitud meie ainulaadne pitser, mis annab postrile eksklusiivse tunde ja välimuse.
Kohandage stiili ja värvi
Trendikad poster-kaardid
Erinevad suurused
Alates 19,53 € 27,90 €
Alusta loomist siin
Meie kliendid Instagramis
Saa inspiratsiooni sellest, mida teised on loonud. Leidke oma lemmikud ja looge oma ainulaadne kaart.

Kujundage oma poster kaart


Kohandatud kaarditrükk Gallerixist

Kohandatud kaardiplakat ei ole lihtsalt kaart. Kohandatud kaardiplakat on isikupärastatud unikaalse kujundusega kaart, mis on loodud paiga või kohas toimuva olulise sündmuse põhjal, mis sageli tähendab midagi väga erilist. Kus sa sündisid? Kus sa üles kasvasid? Kus sa elad? Kus te kohtusite või kus abiellusite? Võimalused on lõputud, kui loote oma ainulaadse kaardiplakati maailmakaardi, linnakaardi, kuulsa või mitte nii kuulsa kohana maailmas. Millise koha valid?

Kujundage oma kaardiplakat

Oma kaardiplakati loomine ja tellimine on lihtne. Avage meie kujundustööriist ja alustage oma kohandatud plakatkaardi jaoks koha valimisega. See võib olla riik, linn või mõni muu koht, kus iganes teile meeldib. Meie GPS-tööriista abil leitakse teie koordinaadid automaatselt ja prinditakse teie kaardi allossa. Kui vahetate kohta, muutuvad koordinaadid. Võite ka koordinaate mitte lisada ja selle asemel kirjutada kõike, mis teile meeldib. See võib olla mälestus, nimi, tervitus, sõnum või väike märkus. Sina valid.

Teksti, stiili ja värvi muutmine

Kui hakkate 1. sammus kaardiplakatit kohandama, valige tekst, mis teie kaardiplakatil kuvatakse. Valitud asukoha nimi prinditakse automaatselt päisena, kuid seda saab soovi korral muuta. Pealkirja all on alampealkiri, mis prinditakse automaatselt riigi nimena teie valitud asukohast. Seda saab ka muuta ja kohandada. Kui teie valitud koht on Stockholm, on teie kaardikirje pealkiri Stockholm ja alapealkiri Rootsi. Teksti saab muuta ja isikupärastada näiteks "Kus me kohtusime" või "Kus me abiellusime". 2. sammus valige oma kaardi kujundamisel esmalt teema. Teema juhib teie kaardi tüpograafilist kujundust. Valige stiilide "Original", "Basic", "Modern", "Boxed" ja "Gin" hulgast. Seejärel valite stiili, mis määrab, milline peaks teie plakati raamimine välja nägema. Siin saate valida klassikaliste kaardiüksuste stiilis "Klassika", "Poster", mis raamib teie kaarti kauni õhukese valge raamiga, või "Borderless", mis on suurepärane valik, kui kaart katab kogu plakati. Seejärel valite, mis värvi soovite oma kaardiplakatile ja lõpuks valite, kas soovite valget või musta teedevõrku. Paljud võimalused võimaldavad kombineerida sadu erinevaid kujundusi ja luua oma täiesti ainulaadse kaardiplakati.

Raamige oma kohandatud kaardiplakat

Raamige kindlasti oma kaardiplakatit, et sellest saaks teie seinal kaunis detail. Meil on hoolikalt valitud valik kvaliteetseid musta, valge ja täistamme raame. Meie raamid on saadaval sobivas suuruses plakatitele suurusega 30x40, 50x70 ja 70x100 cm. Võib olla väga tore ühendada kaks kaardiplakatit kõrvuti täiuslikuks paariks.

Meie paber

  • 200 grammi
  • Ilus matt pind
  • Paks paber
  • Vanusekindel
  • FSC keskkonnasertifikaat
Keskkonnavastutus

Võtame vastutuse oma tootmise eest ja töötame säästva keskkonna nimel. Toetame organisatsiooni OneTreePlanted ja iga oma tootmises kasutatava puu kohta istutame kaks uut. Seda tehes tagame oma tootmise jätkusuutlikkuse ja vastutuse emakese looduse eest nii täna kui ka homme.

Klienditeenindus

Kas vajate oma tellimusega abi või on teil küsimusi meie kaartide kohta? Võtke ühendust klienditeenindusega meie veebisaidil oleva vormi kaudu või saatke meile e-kiri. Tavaliselt vastame 24 tunni jooksul. Tere tulemast!