Täna saate kuni 30% allahindlust
Kehtib plakatitele. Kehtib vähemalt 39 € ostudele.
Filtrite valik
Sulge
Kasuta filtrit
Suurus
Sorteerimine
Kasuta filtrit

Mustad pildiraamid

Siit leiate meie mustad pildiraamid. Meie kvaliteetsed mustad raamid tarnitakse koos kristallselge pleksiklaasiga ja pöörlevate klambritega, et plakatit oleks lihtne paigaldada. Kõiki raame saab riputada nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt.

Mustad pildiraamid


Mustad pildiraamid plakatitele

Kas kavatsete osta musti pildiraame? Siis tuleks külastada Gallerix.ee-d. Gallerixist leiate hoolika valiku musti pildiraame. Kõiki musti pildiraame saab riputada nii horisontaal- kui ka portreeformaadis. Meie mustadel pildiraamidel on tagaküljel painduvad pööratavad klambrid, mis võimaldavad plakati lihtsalt ja kiiresti raami külge kinnitada. Kõik mustad pildiraamid on varustatud eriti paksu pleksiklaasiga, mis kaitseb teie plakatit mustuse ja kriimustuste eest. Meie mustade pildiraamide profiili laius on 9–12 mm ja profiili sügavus 20–22 mm.

Erinevatest materjalidest mustad pildiraamid

Mustad pildiraamid on saadaval nii puidust kui metallist. Meie mustad puitraamid on valmistatud männipuidust topeltlakitud pinnaga absoluutselt tippkvaliteediga. Kahekordne lakikiht annab peenema pinna ja muudab raami kriimustuskindlamaks. Meie metallraamidel on poolmatt pind. Mustadel puitraamidel on profiili laius 12mm ja profiili sügavus 20mm. Mustadel metallraamidel on profiili veidi kitsam laius 9 mm ja profiili sügavus 22 mm.

Musta pildiraami lihtne paigaldamine

Kõik meie mustade raamide mudelid ja suurused on varustatud pööratavate klambritega tagaküljel, mis muudab plakatite paigaldamise meie odavatesse kvaliteetsetesse mustadesse raamidesse lihtsaks. Neil on ka kinnituskonksud, mida saab seinale riputada nii püst- kui rõhtpaigutuses.

Kristallselge pleksiklaas

Kõik meie valikus olevad mustad pildiraamid on varustatud eriti paksu pleksiklaasiga. Tarnimisel on klaasi mõlemal küljel kaitseplastik, mis kaitseb mustuse ja kriimustuste eest. Enne musta pildiraami seinale riputamist eemaldage kindlasti kaitseplast.

Meie mustad pildiraamid

  • Kõrge kvaliteet
  • Kristallselge pleksiklaas
  • Kahekordne lakitud pind
  • Mõõdud (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • FSC sertifitseeritud puit
  • Horisontaalne ja vertikaalne paigaldus
Klienditeenindus

Kui teil on meie mustade pildiraamide kohta küsimusi, võtke ühendust meie klienditeenindusega. Klienditeenindusega võtate ühendust veebisaidil oleva kontaktvormi kaudu või saates meile e-kirja. Tavaliselt vastame 24 tunni jooksul. Tere tulemast Gallerixi!