Täna saate kuni 30% allahindlust
Kehtib plakatitele. Kehtib vähemalt 39 € ostudele.
Filtrite valik
Sulge
Kasuta filtrit
Suurus
Sorteerimine
Kasuta filtrit

Valged pildiraamid

Siit leiate meie valged pildiraamid. Meie kvaliteetsed valged raamid tarnitakse koos kristallselge pleksiklaasiga ja klambritega plakati hõlpsaks paigaldamiseks. Kõiki raame saab riputada nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt.

Valged pildiraamid


Valged pildiraamid plakatitele

Kas kavatsete osta valgeid pildiraame? Seejärel peaksite külastama Gallerix.ee-i. Gallerixist leiate hoolika valiku valgeid pildiraame. Kõiki valgeid pildiraame saab riputada nii horisontaal- kui ka portreeformaadis. Meie valgetel pildiraamidel on tagaküljel painduvad pööratavad klambrid, mis võimaldavad teil plakati lihtsalt ja kiiresti raami külge kinnitada. Kõik valged pildiraamid on varustatud eriti paksu pleksiklaasiga, mis kaitseb teie plakatit mustuse ja kriimustuste eest. Meie valgete pildiraamide profiili laius on 9–12 mm ja profiili sügavus 20–22 mm.

Valged pildiraamid erinevatest materjalidest

Valged pildiraamid on saadaval nii puidust kui metallist. Meie valged puitraamid on valmistatud männipuidust topeltlakitud pinnaga absoluutselt tippkvaliteediga. Kahekordne lakikiht annab peenema pinna ja muudab raami kriimustuskindlamaks. Meie metallraamidel on poolmatt pind. Valgetel puitraamidel on profiili laius 12mm ja profiili sügavus 20mm. Valged metallraamid on veidi kitsama profiili laiusega 9 mm ja profiili sügavusega 22 mm.

Valge pildiraami lihtne paigaldamine

Kõik meie valgete raamide mudelid ja suurused on varustatud pööratavate klambritega tagaküljel, mis muudab plakatite paigaldamise meie odavatesse kvaliteetsetesse valgetesse raamidesse lihtsaks. Neil on ka kinnituskonksud, mida saab seinale riputada nii püst- kui rõhtpaigutuses.

Kristallselge pleksiklaas

Kõik meie valikus olevad valged pildiraamid on varustatud eriti paksu pleksiklaasiga. Tarnimisel on klaasi mõlemal küljel kaitseplastik, mis kaitseb mustuse ja kriimustuste eest. Enne valge pildiraami seinale riputamist eemaldage kindlasti kaitseplastik.

Meie valged pildiraamid

  • Kõrge kvaliteet
  • Kristallselge pleksiklaas
  • Kahekordne lakitud pind
  • Mõõdud (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • FSC sertifitseeritud puit
  • Horisontaalne ja vertikaalne paigaldus
Klienditeenindus

Kui teil on küsimusi meie valgete pildiraamide kohta, võtke ühendust meie klienditeenindusega. Klienditeenindusega võtate ühendust veebisaidil oleva kontaktvormi kaudu või saates meile e-kirja. Tavaliselt vastame 24 tunni jooksul. Tere tulemast Gallerixi!