Täna saate kuni 30% allahindlust
Kehtib plakatitele. Kehtib vähemalt 39 € ostudele.
Filtrite valik
Sulge
Kasuta filtrit
Värv
Orientatsioon
Kasuta filtrit
Uudised
Gallerix postrid
Postrid kõikidele stiilidele

Uudised

Anname iganädalaselt välja uusi inspireerivaid trükiseid. Siit leiate trükised meie kõige hiljutisematest kollektsioonidest, mille on loonud meie disainitiimi on fotograadid, illustraatorid, kunstnikud ja kunstilised juhtid. Liituge meie uudiskirjaga ja jälgige meid Instagramis, et saada värskemaid uudiseid enne kõiki teisi.

Postrid Uudised


Uued postrid Gallerixis

Avastage meie uusimad plakatiuudised, mille on loonud tunnustatud fotograafid, illustraatorid, kunstnikud ja meie enda disainimeeskond. Meie plakatiuudiste hulgast leiate põnevaid plakati motiive kõigist meie kategooriatest, nagu abstraktsed ja illustratsioonid, lastemaalid, botaanika, loomad, fotokunst, mood, loodus, arhitektuur, tekstimaalid ja mustvalged postrid.

Iga nädal uudiseid

Iga nädal lansseerime uusi plakateid ja uusi kollektsioone põnevate motiividega, mis järgivad alati uusimaid disaini ja sisekujunduse trende. Meie plakatiuudiste kogumise leht on parim koht uute põnevate plakatite ja interjööri jaoks inspiratsiooni leidmiseks, kui otsite ainulaadseid plakateid, mis panevad seintele isikupärase tunde. Inspiratsiooni saama!

Kvaliteetsed plakatid

Kui tellite Gallerixist, saate kõrgeima kvaliteediga plakateid. Trükime oma plakatid Prantsuse paberivabriku Clairefontaine kõrgeima kvaliteediga 200 grammisele mattpaberile. Paber on keskkonnasäästliku FSC sertifikaadiga ja tootmismärgisega Swan/EU Ecolabel. Iga meie plakatite valmistamisel kasutatud puu kohta istutame kaks uut.

Suur valik postrid

Meil on suur valik plakateid ja kunsti. Valige enam kui 3500 ainulaadse motiivi hulgast sellistest kategooriatest nagu botaanika, loodus, must ja valge, lasteplakatid, kunst ja abstraktne. Sorteeri suuruse, suuna, värvi või kategooria järgi. Inspiratsiooni ja uute kaunite plakatite otsimiseks avastage ka meie enimmüüdud edetabelid, uudised ja trendikad motiivid.