Täna saate kuni 30% allahindlust
Kehtib plakatitele. Kehtib vähemalt 39 € ostudele.
Filtrite valik
Sulge
Kasuta filtrit
Värv
Orientatsioon
Sorteerimine
Kasuta filtrit
William Morris Postrid Postrid
BROUGHT TO YOU BY GALLERIX
William Morris

William Morris Postrid

Siit leiate hoolika valiku ainulaadse kunstiga postrid, mis on inspireeritud Briti kunstnikust William Morrisest, kes tegutses Londonis 19. sajandil. William Morris oli Briti kunsti- ja käsitööliikumise üks juhtivaid tegelasi. Muuhulgas on ta tuntud tapeedi ja kangaste kaunite mustrite kujundajana. Plakat William Morris on üks meie populaarsemaid teoseid kategoorias Abstraktsed plakatid.

William Morris Postrid


William Morrisest inspireeritud postrid

William Morris sai üle maailma tuntuks oma unikaalsete ja kaunite mustrite poolest muu hulgas tapeedile ja kangastele. Meie William Morrisest inspireeritud motiividega plakateid iseloomustavad dekoratiivsed abstraktsed kujundid, mis põhinevad tema tapeedile ja kangale loodud mustritel. William Morris oli Briti kunstnik, disainer ja autor ning Briti kunsti- ja käsitööliikumise juhtfiguur. Enim tuntakse teda aga tapeedi ja mustriliste kangaste kaunite mustrite kujundajana.

Kunstniku lugu

William Morris sündis 24. märtsil 1834 Walthamstow's, Waltham Forestis Londoni lähedal. 1861. aastal asutas ta koos Rossetti, Burne-Jonesi, Madox Browni ja Webbiga ettevõtte Morris, Marshall, Faulkner & Co, mis sai hiljem tuntuks kui Morris & Co. Nende mustrilisi kangaid ja tapeete müüakse litsentsiga tänaseni. kangatootja Sanderson & Sons ja seda saab osta muuhulgas Londoni Liberty kaubamajast. William Morris suri 1896. aastal 62-aastaselt.