Täna saate kuni 30% allahindlust
Kehtib plakatitele. Kehtib vähemalt 39 € ostudele.

Pilt seinad

Ostke terviklik pilt sein, mille on loonud meie andekad disainerid ja dekoraatorid. Siia oleme kokku kogunud oma pildikollaažid ja jaganud need piltide arvu, värvi ja kategooria järgi, et saaksite kiiresti ja lihtsalt leida oma kodu ja isikliku stiiliga sobiva.

Pildi seina inspiratsioon


Pildiseinte inspiratsioon

Tere tulemast meie piltseintega inspiratsioonilehele. Siit leiate kaunid pildiseinad plakatid ja raamid meie oma disainerite ja dekoraatorite poolt. Iga pildisein on unikaalne ja kokku pandud, et ühtlustada konkreetses ruumis või seinavärvi alusel. Inspiratsiooni otsimisel kasutage meie sorteerimisfunktsiooni ja sorteerige ruumi või seina värvi järgi.

Ostke täielik pildisein

Oma ainulaadse pildiseina loomine võib olla nii keeruline kui ka aeganõudev. Otsige inspiratsiooni meie pildiseinte hulgast ja tellige kogu pildisein meie vilunud dekoraatorite kujundatud kujul või kohandage arvu ja suurust vastavalt oma maitsele ja maitsele. Plakatist või pildiraamist on lihtne loobuda, kui meie pildisein on liiga suur või soovite mõnda kindlat motiivi või pildiraami muuta. Kohanda vastavalt oma eelistustele!

Sorteerige pilt seina ruumi ja värvi järgi

Hea viis pildiseinale sobiva plakatikombinatsiooni leidmiseks on alustada oma seina värvist. Omavahel sobivate värvide kombineerimine on hädavajalik kauni terviku loomiseks, kus pildisein harmoneerub ruumi ja muu mööbliga. Meie sorteerimisfunktsiooni abil saate inspiratsiooni otsides meie pildiseinad lihtsalt seinavärvi järgi sorteerida. Samuti saate sorteerida ruumi järgi, näiteks elutuba, magamistuba, töötuba või lastetuba, ning kiiresti leida spetsiaalselt siia sobima loodud kaunid pildiseinad.

Trendikad piltseinad

Täiendame oma lehte regulaarselt pildiseintega ning lansseerime uusi kauneid pildikollaaže, mis on kohandatud vastavalt hooaja värvidele ja trendidele. Kohandage ise või tellige meie endi dekoraatorite loodud piltsein. Loomulikult saate luua oma unikaalse pildiseina, asendades ühe meie poolt valitud plakati plakatiga, mis teie arvates sobib paremini. Meil on valida enam kui 3500 ainulaadse plakati vahel!

Erinevate ruumide seinte pildistamine

Pildiseinad on sorteeritud järgmistes ruumides:

  • Pildisein Elutuba
  • Pildisein Magamistuba
  • Pildisein Lastetuba
  • Pildisein Kodukontor
  • Pildisein Köök

Piltseina mall

Pildiseina ehitamine võib nõuda planeerimist. Kasutage meie malle, et leida pildiraamide suurus ja kombinatsioon, mis sobivad teie ruumi ja olemasoleva pinnaga. Meil on šabloonid nii väikestele, keskmistele kui ka suurtele piltseintele nii laiuse kui ka kõrguse mõõtudega. Meie pildiseinte mallid leiate meie blogist.