Täna saate kuni 30% allahindlust
Kehtib plakatitele. Kehtib vähemalt 39 € ostudele.
Registreeru
 

Saadavad boonused

Kviitungite ajalugu

Ostukviitung on oluline dokument, mida on lihtne kaotada. Salvestame teie tellimuste ajaloo, et sellele oleks vajadusel võimalik hõlpsasti ligi pääseda, näiteks seoses tagastuste, ostust taganemiste või garantiidega. Teie tellimuste ajalugu salvestatakse ainult GDPR-iga kooskõlas oleva aja jooksul.

Pakkumised liikmetele

Saage infot eripakkumiste kohta enne teisi. Meie uudiskirja kaudu saad kiireima juurdepääsu uudistele ja pakkumistele ning eelisjuurdepääsu allahindluskampaaniatele.

Liikmete hinnakujundus

Gallerix liikmetele pakume valitud tooteid soodsamate hindadega. Liikmete allahindlused aktiveeritakse automaatselt ja on nähtavad veebilehel sisselogides.

Konkursid

Gallerix liikmena saate osaleda ühel meie võistlustest ja võita suurepäraseid auhindu. Lööge kaasa ja hääletage oma lemmiktrükiste poolt uues kollektsioonis ning osalete automaatselt võistlusel suurepäraste auhindade nimel.

Istuta puid keskkonna hüvanguks

Toetame organisatsiooni OneTreePlanted. Koos istutame uusi puid, et aidata puhastada hingatavat õhku, absorbeerides süsihappegaasi ja tootes värsket hapnikku. Iga meie toodete valmistamisel kasutatud puu kohta istutame kaks uut.

Registreeri liikmeks