Täna saate kuni 30% allahindlust
Kehtib plakatitele. Kehtib vähemalt 39 € ostudele.
Filtrite valik
Sulge
Kasuta filtrit
Värv
Orientatsioon
Sorteerimine
Kasuta filtrit
Sanna Wieslanderi postrid Postrid
Brought to you by Gallerix
Sanna Wieslander

Sanna Wieslanderi postrid

Sanna Wieslander töötab kunstniku ja illustraatorina oma loomestuudios SWART. Tema disainid visandatakse täielikult käsitsi, kasutades pliiatsit ja tinti, ning trükitakse seejärel kõrgeima kvaliteediga paberile. Ta on mitmekülgne ja laia repertuaariga kunstnik, kes on aastate jooksul loonud illustratsioone ja maale kõigele alates lauanõudest ja postritest kuni toiduautode ja seinakunstini.

Sanna Wieslanderi Plakatid


Sanna Wieslanderi loodud motiividega plakatid

Sanna Wieslander töötab kunstniku ja illustraatorina. Ta suhtub kirglikult kõigesse loovasse elus ja tal on pliiats käes olnud juba väikesest peale. Ta loob kõik oma ainulaadsed motiivid käsitsi üksikasjalikus pliiatsistiilis. Avastage tema ainulaadne kollektsioon, kus loomad on sageli läbivaks teemaks.

Kunstnik Sanna Wieslander

Sanna Wieslander töötab kunstniku ja illustraatorina ning on alates 2013. aastast tegelenud peamiselt plakatite motiivide illustreerimisega. Viimastel aastatel on ta end täiendanud ka kuldaja, dekoratiivmaalija ja pinnaviimistlusena. Täna elab ta oma unistust ja tegeleb kõigega alates illustratsioonidest kuni kuldamise ja traditsioonilise dekoratiivmaalini.