Täna saate kuni 30% allahindlust
Kehtib plakatitele. Kehtib vähemalt 39 € ostudele.
Filtrite valik
Sulge
Kasuta filtrit
Suurus
Sorteerimine
Kasuta filtrit

Kuldsed pildiraamid

Siit leiate meie kuldsed pildiraamid. Meie kvaliteetsed kullast raamid tarnitakse koos kristallselge pleksiklaasiga ja klambritega plakati hõlpsaks paigaldamiseks. Kõiki raame saab riputada nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt.

Kuldsed pildiraamid


Kuldsed pildiraamid plakatitele

Kas kavatsete osta kullast pildiraame? Siis tuleks külastada Gallerix.ee-d. Gallerixist leiate hoolika valiku kuldseid pildiraame. Kõiki kuldseid pildiraame saab riputada nii horisontaal- kui ka portreeformaadis. Meie kuldsetel pildiraamidel on tagaküljel painduvad pööratavad klambrid, mis võimaldavad teil plakati lihtsalt ja kiiresti raami külge kinnitada. Kõik kuldsed raamid on varustatud eriti paksu pleksiklaasiga, mis kaitseb teie plakatit mustuse ja kriimustuste eest. Meie kuldsetel metallraamidel on läikiv viimistlus. Kuldsete pildiraamide profiili laius on 9 mm ja profiili sügavus 22 mm.

Kuldse pildiraami lihtne paigaldamine

Kõik meie kullast pildiraamide mudelid ja suurused on varustatud pööratavate klambritega tagaküljel, mis teeb plakatite paigaldamise kiireks ja lihtsaks meie odavatesse kvaliteetsetesse kullast pildiraamidesse. Neil on ka kinnituskonksud, mis võimaldavad raami seinale riputada nii püst- kui rõhtpaigutuses.

Kristallselge pleksiklaas

Kõik meie valikus olevad kuldsed pildiraamid on varustatud eriti paksu pleksiklaasiga. Tarnimisel on klaasi mõlemal küljel kaitseplastik, mis kaitseb mustuse ja kriimustuste eest. Enne kullast pildiraami seinale riputamist eemaldage kindlasti kaitseplastik.

Meie kuldsed pildiraamid

  • Kõrge kvaliteet
  • Kristallselge pleksiklaas
  • Õhuke profiil
  • Mõõdud (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Horisontaalne ja vertikaalne paigaldus