Täna saate kuni 30% allahindlust
Kehtib plakatitele. Kehtib vähemalt 39 € ostudele.
Filtrite valik
Sulge
Kasuta filtrit
Suurus
Sorteerimine
Kasuta filtrit

Hõbedased pildiraamid

Siit leiate meie hõbedased pildiraamid. Meie kvaliteetsed hõbedased raamid tarnitakse koos kristallselge pleksiklaasiga ja klambritega plakati hõlpsaks paigaldamiseks. Kõiki raame saab riputada nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt.

Hõbedased pildiraamid


Hõbedased pildiraamid plakatitele

Kas kavatsete osta hõbedast pildiraame? Siis tuleks külastada Gallerix.ee-d. Gallerixist leiate hoolika valiku hõbedast pildiraame. Kõik hõbedased pildiraamid on riputatavad nii horisontaal- kui ka portreeformaadis. Meie hõbedastel pildiraamidel on tagaküljel painduvad pööratavad klambrid, mis võimaldavad teil plakati lihtsalt ja kiiresti raami külge kinnitada. Kõik hõbedased raamid on varustatud eriti paksu pleksiklaasiga, mis kaitseb teie plakatit mustuse ja kriimustuste eest. Meie hõbedased metallist pildiraamid on läikiva viimistlusega. Hõbedaste pildiraamide profiili laius on 9 mm ja profiili sügavus 22 mm.

Hõbedase pildiraami lihtne paigaldamine

Kõik meie hõbedaste pildiraamide mudelid ja suurused on varustatud pööratavate klambritega tagaküljel, mis muudab plakatite paigaldamise meie odavatesse kvaliteetsetesse hõbedasse pildiraamidesse kiireks ja lihtsaks. Neil on ka kinnituskonksud, mis võimaldavad raami seinale riputada nii püst- kui rõhtpaigutuses.

Kristallselge pleksiklaas

Kõik meie valikus olevad hõbedased pildiraamid on varustatud eriti paksu pleksiklaasiga. Tarnimisel on klaasi mõlemal küljel kaitseplastik, mis kaitseb mustuse ja kriimustuste eest. Enne hõbedase pildiraami seinale riputamist eemaldage kindlasti kaitseplast.

Meie hõbedased pildiraamid

  • Kõrge kvaliteet
  • Kristallselge pleksiklaas
  • Õhuke profiil
  • Mõõdud (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Horisontaalne ja vertikaalne paigaldus