Täna saate kuni 30% allahindlust
Kehtib plakatitele. Kehtib vähemalt 39 € ostudele.
Filtrite valik
Sulge
Kasuta filtrit
Suurus
Sorteerimine
Kasuta filtrit
Pildiraamid
Gallerix pildiraamid
Kvaliteetsed pildiraamid

Pildiraamid

Meie pildiraamidega loote kvaliteetset seinakunsti, mis raamib ja jätab teie plakatid kauni ja silmapaistva mulje. Kõiki meie pildiraame saab riputada nii portree- kui ka horisontaalformaadis. Meie pildiraamidel on eriti paks kristallselge pleksiklaas.

Osta pildiraame


Pildiraamid plakatitele

Kas kavatsete osta pildiraame? Siis tuleks külastada gallerix.ee-d. Gallerixist leiate täieliku valiku kvaliteetseid pildiraame, kuid madala hinnaga. Kvaliteetsed pildiraamid ei pea särki maksma. Meil on soodsad pildiraamid mitmes erinevas suuruses koos hoolikalt valitud pildiraamide valikuga plakatitele mõõtudega 21x30, 30x40, 50x70 ja 70x100 cm. Kõikidel suurustel on kena õhuke profiil, mille laius on 9-12 mm ja sügavus 20-22 mm. Kõiki pildiraame ja plakatiraame saab loomulikult riputada nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt, et need sobiksid teie plakatitega.

Erinevate värvide ja suurustega pildiraamid

Pakume hoolikat valikut puidust ja metallist pildiraame. Meie musta ja valge värvi puitraamidel on topeltlakitud pinnaviimistlus, mis annab sileda ja täiusliku defektideta pinna. Meie tamme raamid on valmistatud 100% täistammest kauni naturaalse viimistlusega. Metallraamid on saadaval värvides must, kuldne, hõbe ja roosa kuld/vask.

Lihtne plakatiraami kokkupanek

Kõik meie pildiraamide ja plakatiraamide mudelid ja suurused on varustatud tagaküljel olevate keerdklambritega, mis muudab plakatite paigaldamise meie odavatesse kvaliteetsetesse raamidesse kiireks ja lihtsaks. Neil on ka konksud, et olenevalt motiivist saaks neid riputada nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt.

Kristallselge pleksiklaas

Kõik meie valikus olevad pildiraamid on varustatud eriti paksu, purunematu pleksiklaasiga. Tarnimisel on klaasi mõlemal küljel kaitseplastik, mis kaitseb mustuse ja kriimustuste eest. Enne pildiraami ja plakatiraami seinale riputamist eemaldage kindlasti kaitseplastik.

Meie pildiraamid

  • Kõrge kvaliteet
  • Kristallselge pleksiklaas
  • Kahekordne lakitud pinnaviimistlus
  • Mõõdud (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Horisontaalne ja vertikaalne paigaldus
Klienditeenindus

Kui teil on meie pildiraamide kohta küsimusi, olete oodatud ühendust võtma meie klienditeenindusega. Klienditeenindusega võtate ühendust veebisaidil oleva kontaktvormi kaudu või saates meile e-kirja. Vastame alati nii kiiresti kui võimalik, tavaliselt 24 tunni jooksul. Tere tulemast Gallerixi!