Täna saate kuni 30% allahindlust
Kehtib plakatitele. Kehtib vähemalt 39 € ostudele.
Filtrite valik
Sulge
Kasuta filtrit
Värv
Orientatsioon
Sorteerimine
Kasuta filtrit
Hilma af Klint Postrid Postrid
BROUGHT TO YOU BY GALLERIX
Hilma af Klint

Hilma af Klint Postrid

Siit leiate hoolika valiku ainulaadse kunstiga plakateid, mis on inspireeritud Rootsi maalikunstnikust Hilma af Klintist, kes oli 19. sajandi teise poole impressionismi üks teerajajaid. Hilma af Klint on tuntud oma abstraktsete maalide poolest, mille kohta võib öelda, et need kujutavad endast keerukaid filosoofilisi ideid ja vaimseid kontseptsioone.

Hilma af Klint Postrid


Hilma af Klintist inspireeritud postrid

Hilma af Klint oli Rootsi maalikunstnik ja tööpõhise maali pioneer. Ta kuulus religioossete kunstnike rühma nimega Viis ja kes töötas abstraktse ja sümboolse kujunduskeelega, mis põhines kogu teosoofia inspiratsioonil. Tema abstraktne maal nägi ette selliseid kunstnikke nagu Vassili Kandinsky ja Piet Mondrian. Ta on üks kunstnikest, kes pälvis tähelepanu ja tunnustuse alles kaua pärast oma surma.

Kunstnik Hilma af Klint

Hilma af Klint sündis 26. oktoobril 1862 Karlbergi lossis Solnas Stockholmis. Hilma af Klindi keskseim töö on sari Templimaalid, mille ta lõi aastatel 1906-1915. Need koosnevad 193 maalist, mis on jagatud mitmeks seeriaks. Hilma af Klindi maalid pole lihtsalt esteetilised kunstiteosed, vaid täidetud sümbolitega, mida saab tõlgendada. Maale võib tõlgendada sõnumitena teisest dimensioonist või portaalidena teisest dimensioonist.