Täna saate kuni 30% allahindlust
Kehtib plakatitele. Kehtib vähemalt 39 € ostudele.
Filtrite valik
Sulge
Kasuta filtrit
Värv
Orientatsioon
Kasuta filtrit
Trendikas
Gallerix postrid
Postrid kõikidele stiilidele

Trendikas

Hetkel trendikas on valik praegu kõige trendikamaid dekoratiiv- ja disainiprinte. Nimekirja uuendatakse regulaarselt uute lemmikutega, mille meie disainitiim on hoolikalt valinud nende kõrge kvaliteedi ja kaaasaegse disaini tõttu. Ammuta inspiratsiooni!

Trendikad Postrid


Esiletõstetud postrid

Meie trendikate plakatite lehelt leiate valitud trendikaid postrid selle aasta kollektsioonist. Siin loetleme seinakunsti ja -kujunduse trendikamad. Top-nimekirja uuendatakse pidevalt uute plakatitega, mis on meie disainimeeskonna poolt hoolikalt valitud nende kõrge kvaliteedi, ainulaadse ilme ja kaasaegse disaini tõttu.

Trendid muutuvad

Meil ei saa kunagi küllalt trendikatest plakatitest. Kui soovite kindlasti kursis olla trendide muutumisega ühelt hooajalt teisele, on see leht parim koht alustamiseks. Siin loetletud trendikad postrid on hoolikalt valitud nende ainulaadse ja läbimõeldud kujunduse tõttu ning järgivad nii värvi kui ka kuju praeguseid trende. Ammuta inspiratsiooni!

Plakatid kõrgeima kvaliteediga paberil

Gallerixist tellides saate kõrgeima kvaliteediga plakateid ja trükiseid. Trükime oma plakatid Prantsuse paberivabriku Clairefontaine kõrgeima kvaliteediga 200 grammisele mattpaberile. Paber on keskkonnasäästliku FSC sertifikaadiga ja tootmismärgisega Swan/EU Ecolabel. Iga meie plakatite valmistamisel tarbitud puu kohta istutame kaks uut.

Avastage meie suur valik postrid

Meil on suur valik postrid ja kunsti. Valige enam kui 3500 ainulaadse motiivi hulgast sellistest kategooriatest nagu botaanika, loodus, must ja valge, lapsed, kunst ja abstraktne. Sorteeri suuruse, suuna, värvi või kategooria järgi. Avastage inspiratsiooni ja uute kaunite plakatite otsimiseks ka meie enimmüüdud top-loendid, uudised ja trendikad motiivid.