Täna saate kuni 30% allahindlust
Kehtib plakatitele. Kehtib vähemalt 39 € ostudele.
Filtrite valik
Sulge
Kasuta filtrit
Suurus
Sorteerimine
Kasuta filtrit

Puidust pildiraamid

Siit leiate meie puidust pildiraamid. Meie kvaliteetsed puitraamid tarnitakse koos kristallselge pleksiklaasiga ja pööratavate klambritega, et plakatit oleks lihtne paigaldada. Kõiki puitraame saab riputada nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt.

Puidust pildiraamid


Puidust pildiraamid plakatitele

Kas kavatsete osta puidust pildiraame? Siis tuleks külastada Gallerix.ee-d. Gallerixist leiate hoolika valiku kvaliteetseid puitraame. Kõiki puidust pildiraame saab riputada nii horisontaalses kui vertikaalses formaadis. Meie puidust pildiraamidel on tagaküljel painduvad pööratavad klambrid, mis võimaldavad teil plakati lihtsalt ja kiiresti raami külge kinnitada. Kõik puitraamid on varustatud eriti paksu pleksiklaasiga, mis kaitseb teie plakatit mustuse ja kriimustuste eest. Meie puidust pildiraamide profiili laius on 12 mm ja profiili sügavus 22 mm.

Puidust pildiraami lihtne paigaldamine

Kõik meie puidust pildiraamide mudelid ja suurused on varustatud pööratavate klambritega tagaküljel, mis teeb plakatite paigaldamise meie odavatesse kvaliteetsetesse puitraamidesse kiireks ja lihtsaks. Neil on ka kinnituskonksud, mis võimaldavad raami seinale riputada nii püst- kui rõhtpaigutuses.

Kristallselge pleksiklaas

Kõik meie valikus olevad puidust pildiraamid on varustatud eriti paksu pleksiklaasiga. Tarnimisel on klaasi mõlemal küljel kaitseplastik, mis kaitseb mustuse ja kriimustuste eest. Enne puidust pildiraami seinale riputamist eemaldage kindlasti kaitseplastik.

Meie puidust pildiraamid

  • Kõrge kvaliteet
  • Kristallselge pleksiklaas
  • FSC sertifitseeritud puit
  • Mõõdud (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Horisontaalne ja vertikaalne paigaldus