Täna saate kuni 30% allahindlust
Kehtib plakatitele. Kehtib vähemalt 39 € ostudele.
Filtrite valik
Sulge
Kasuta filtrit
Suurus
Sorteerimine
Kasuta filtrit

Metallist pildiraamid

Siit leiate meie metallist pildiraamid. Meie kvaliteetsed metallraamid tarnitakse koos kristallselge pleksiklaasiga ja klambritega plakati hõlpsaks paigaldamiseks. Kõik metallraamid saab riputada nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt.

Metallist pildiraamid


Metallist pildiraamid plakatitele

Kas kavatsete osta metallist pildiraami? Siis tuleks külastada Gallerix.ee-d. Gallerixist leiate hoolika valiku kvaliteetseid metallraame. Kõik metallist pildiraamid saab riputada nii horisontaal- kui ka portreeformaadis. Meie metallist pildiraamidel on tagaküljel painduvad klambrid, mis võimaldavad teil plakati lihtsalt ja kiiresti raami külge kinnitada. Kõik metallist pildiraamid on varustatud eriti paksu pleksiklaasiga, mis kaitseb teie plakatit mustuse ja kriimustuste eest. Meie metallist pildiraamide profiili laius on 9 mm ja profiili sügavus 22 mm.

Metallist pildiraami lihtne paigaldamine

Kõik meie metallist pildiraamide mudelid ja suurused on varustatud tagaküljel olevate klambritega, mis teeb plakatite paigaldamise meie odavatesse kvaliteetsetesse metallraamidesse kiireks ja lihtsaks. Neil on ka kinnituskonksud, mis võimaldavad raami seinale riputada nii püst- kui rõhtpaigutuses.

Kristallselge pleksiklaas

Kõik meie valikus olevad metallist pildiraamid on varustatud eriti paksu pleksiklaasiga. Tarnimisel on klaasi mõlemal küljel kaitseplastik, mis kaitseb mustuse ja kriimustuste eest. Enne metallist pildiraami seinale riputamist eemaldage kindlasti kaitseplastik.

Meie metallist pildiraamid

  • Kõrge kvaliteet
  • Kristallselge pleksiklaas
  • Õhuke profiil
  • Mõõdud (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Horisontaalne ja vertikaalne paigaldus