Täna saate kuni 30% allahindlust
Kehtib plakatitele. Kehtib vähemalt 39 € ostudele.
Filtrite valik
Sulge
Kasuta filtrit
Värv
Orientatsioon
Kasuta filtrit
Bestsellerid
Gallerix postrid
Postrid kõikidele stiilidele

Bestsellerid

Meie kõige populaarsemate plakatite hulgast leiate segu klassikalistest posteritest ja trendikatest uustulijatest. Nimekirja uuendatakse igapäevaselt, võttes aluseks viimase 30 päeva enammüüdud motiivid. Ammutage julgelt inspiratsiooni oma koduseinte kaunistamiseks. Võibolla leiate siit uusi ideid, võibolla teate juba täpselt, mida otsite. Olgu kuidas on, bestsellerite ja populaarsete posterite leht on parim koht alustamiseks!

Postrid Bestsellerid


Populaarsed plakatid

Meie enimmüüdud plakatite lehel loetleme praegu meie kõige populaarsemad plakatid. Olge inspireeritud sellest, mida teised arvavad, ja leidke oma isiklikud lemmikud. Meie enimmüüdud plakatid sisaldavad ajatuid klassikuid, nagu Chanel Store No1, Brigitte Bardot ja meie populaarseid Briti disaineri William Morrise loodud mustritega plakateid. Inspiratsiooni saama!

Meie kõige populaarsemad postrid

Meie kõige populaarsemate plakatite hulgast leiate segu klassikalistest plakatitest ja trendikatest uudistest. Nimekirja uuendatakse iga päev, võttes aluseks viimase 30 päeva enimmüüdud motiivid. Otsige julgelt inspiratsiooni, enne kui on aeg kodus seinu ümber korraldada. Võib-olla leiate uusi vaatenurki või teate juba täpselt, mida otsite. Sellest hoolimata on enimmüüdud ja populaarsete plakatite leht parim koht alustamiseks!

Kvaliteetsed plakatid

Gallerixist tellides saate kõrgeima kvaliteediga plakateid ja trükiseid. Trükime oma plakatid Prantsuse paberivabriku Clairefontaine kõrgeima kvaliteediga 200 grammisele mattpaberile. Paber on keskkonnasäästliku FSC sertifikaadiga ja tootmismärgisega Swan/EU Ecolabel. Iga meie plakatite valmistamisel tarbitud puu kohta istutame kaks uut.

Avastage kõik meie plakatid

Meil on suur valik plakateid ja kunsti. Valige enam kui 3500 ainulaadse motiivi hulgast sellistest kategooriatest nagu botaanika, loodus, must ja valge, lapsed, kunst ja abstraktne. Sorteeri suuruse, suuna, värvi või kategooria järgi. Avastage inspiratsiooni ja uute kaunite plakatite otsimiseks ka meie enimmüüdud top-loendid, uudised ja trendikad motiivid.