Täna saate kuni 30% allahindlust
Kehtib plakatitele. Kehtib vähemalt 39 € ostudele.

Gallerix võtab klientide pühendumist alati tõsiselt. See hõlmab ka klienditeabe käsitlemist. Gallerix järgib kehtivaid reegleid, mille Euroopa ametiasutused on kehtestanud isikuandmete kaitsmiseks. Kuidas Gallerix sellist teavet käsitleb, on kirjeldatud selle veebilehe kasutustingimustes. 

 

1. Millal me isikuandmeid kogume?
Küsime teie e-maili aadressit vaid järgnevatel juhtudel:

1. Kui sooritate ostu sellel veebilehel.

2. Kui soovite osa võtta loosimisest.

3. Kui soovite meiega ühendust võtta, meile e-maili saata või saada vastuseid oma sõnumile. 

4. Kui soovite, et Gallerix saadaks teile e-maili uudiste ja eksklusiivsete pakkumistega.

Kogume isikuandmeid ja ettevõtteteavet ainult teie nõusolekul. 

 

2. Kuidas me teavet kasutame?
Teie tellimuse käsitlemiseks peab meil olema juurdepääs teatud informatsioonile, nagu näiteks krediitkaardi info ja arveldusaadress. Seda teavet kasutatakse ainult teie tellimuse ja selle veebisaidi kasutamise haldamiseks.

Teie otsustate, kas avaldate rohkem isiklikku teavet. Kogume isikuandmeid tagamaks, et saate meie veebisaidile sisse logida, et saaksime teile saata e-maile uuenduste ja uudiste kohta, et vastata teie küsimustele ja et teil oleks juurdepääs selle veebisaidi teatud funktsioonidele. 

 

3. Teie nõusolek
Me saadame teile e-maile selle veebisaidi uuenduste kohta. Kui te pole sellistest kirjadest huvitatud, valige, et ei soovi meilt e-maile saada.  

 

4. Kuidas valida, et mulle ei saadetaks e-maile?
Saate alati valida, kas soovite meilt uudiskirju või mitte. Meie põhimõte on, et kasutajal peab alati olema võimalus tühistada Gallerixi poolt saadetud uudiskirjad. Selle valiku saab määrata "Minu konto" alt. Samuti võite saata meile e-maili sooviga uudiskiri tühistada.

Kui olete palunud meil teile enam e-maile mitte saata, kuid need siiski tulevad, võib olla põhjuseks asjaolu, et tühistamine tehti teiselt e-posti aadressilt. 

 

5. Kes töötleb isikuandmeid?
Gallerix (ning Gallerixi palgatud töötajad ja ettevõtted) haldab ja kasutab klientide antud teavet, et vastata klientide küsimustele ning täiustada tooteid ja teenuseid.

Gallerix ei väljasta kunagi isikuandmeid kolmandatele osapooltele, välja arvatud maksete läbiviimiseks vajalike krediitkaardi- ja makseteenuste volitatud partneritele. 

Muudel juhtudel ei anna Gallerix kunagi ilma teie loata klienditeavet kolmandatele isikutele, välja arvatud juhul, kui seadus seda nõuab.

Me ei müü kunagi klienditeavet kolmandatele isikutele.

Registreeritud klientidel on alati õigus nõuda andmebaasi andmete väljavõtet, kontrollimaks, millist teavet Gallerix tema kohta omab. Registreeritud klient saab nõuda oma andmete kustutamist.

 

6. Küpsiste kasutamine
Gallerix kasutab klienditeeninduse parandamiseks küpsiseid. Küpsiseks nimetatakse andmete kogumit, mille veebisait salvestab teie brauseri kaudu teie arvutisse. Küpsiseid saab lugeda üksnes veebisait, mille poolt need on loodud. Küpsiseid ei sisalda sellist teavet nagu näiteks telefoninumber, e-posti aadress või kontaktandmed.

 

7. Kuidas me teie isikuandmeid kaitseme?
Gallerixil on sisemiste protsesside turvamiseks seatud kõrged standardid. Neid standardeid kohaldatakse ka meie veebisaidi kasutamisel kolmandatele isikutele. Kogu isikuandmete edastamine on krüpteeritud SSL-i või samaväärse turvaprotokolli kaudu. Kõik klientide salvestatud paroolid salvestatakse meie andmebaasidesse krüpteeritult.

 

8. Lingid teistele veebilehtedele
Meie veebilehelt leiate linke teistele veebilehtedele. Me ei vastuta teiste ettevõtete hallatavate muude veebilehtede sisu eest. Kui külastate mõnd muud veebilehte, lugege palun selle konkreetse veebilehe kehtivaid tingimusi.

 

9. Tingimuste muudatused
Kõik meie tingimuste uuendused ja muudatused avaldatakse siin.

Kui Gallerix otsustab tingimusi ulatuslikult muuta, teavitatakse teid enne nende muudatuste jõustumist.

 

10. Kas on veel midagi, mida peaksin teadma?
Välja arvatud ülaltoodud kirjalikult juhul, ei väljasta Gallerix isikuandmeid kolmandatele osapooltele, kui see pole seadusega nõutud.

 

© Gallerix AB 2020.