Täna saate kuni 30% allahindlust
Kehtib plakatitele. Kehtib vähemalt 39 € ostudele.
Brought to you by Gallerix
Kõige armsam kunstiteos
Teie lapse sünd
Teie lapse mõõtkavas 1:1
Mitu stiili ja värvi
Original #1

Artistic sketch

Alates 39,00 € 59,00 €
Luua siin
Original #1

Artistic sketch

Original #2

Artistic sketch

Coal #1

Artistic sketch

Coal #2

Artistic sketch

Contour #1

Artistic sketch

Contour #2

Artistic sketch

Carbon #1

Artistic sketch

Carbon #2

Artistic sketch

Carrara #1

Artistic sketch

Carrara #2

Artistic sketch

Blanket

Artistic sketch

Sweetheart

Artistic sketch

Sanna Wieslander

Uudsus! Avastage Sanna Wieslanderi illustreeritud meie uusimad täiendused "Cuddle" ja "Sweet Dreams".

Loe rohkem Loe rohkem
Cuddle

Illustratsioon Sanna Wieslander

Sweet Dreams

Illustratsioon Sanna Wieslander

Footprints

Artistic sketch

Teddy

Artistic sketch

Osta sünniposter


Sünniplakat

Looge kunsti kõige meeldivamast asjast ja austage oma lapse sünni mälestust ainulaadse sünniplakatiga. Gallerixi sünniplakat on nii kunstiteos kui ka ilus meeldetuletus sellest, kui pisike oli teie laps sündides.

Kujundage oma sünniplakat

Valige, millist meie ilusat sünniplakati illustratsiooni soovite oma last kujutada. Kujundage oma ainulaadne sünniplakat, valides raami, teksti sisu, sünniandmed ja värvi. Kui lisate oma lapse sünnipikkuse, muutub visandi suurus ja see prinditakse 1:1 skaalal, loomulikus suuruses. Kõik sünniplakatid on suurusega 50x70. Lisaks oma lapse nimele saate lisada ka sünniaja, kuupäeva, kaalu ja isikliku tervituse, mis muudab teie sünniplakati täiesti ainulaadseks. Isiklik tervitus võib olla ülilõbus lisada, kui sünniplakat kingitakse ristimise või sünnipäeva puhul. Sama tekstirida saab kasutada ka mis tahes muu kohandatava teksti jaoks. Võite lisada näiteks linna ja haigla, kus laps sündis. Võimalusi on lõputult ja valik on teie!

Ainulaadne kunst

Meie sünniplakatid on täiesti ainulaadsed ja neid saab tellida ainult Gallerixist. Iga illustratsiooni ja sünniplakati taga on kunstnikud meie enda disainimeeskonna disainerid ja mõnikord kutsume ka teisi kunstnikke meie sünniplakatitele oma isiklikke keerutama. Avasta meie uued sünniplakatid “Cuddle” ja “Sweet Dreams”, mille on loonud andekas illustraator Sanna Wieslander. Lisateavet meie ainulaadse koostöö kohta leiate siit.

Ristimiskink

Sünniplakat on suurepärane kingitus igale vanemale. Hellitage ennast või kinkige see sõbrale või pereliikmele. See meeldib kõigile, kellel on lapsed ja kes armastavad kaunistust ja disaini. Sünniplakat sobib suurepäraselt kingituseks värsketele vanematele, kingituseks nende vastsündinu ristimisel.

Meie paber

Trükime oma sünniplakatid hoolikalt valitud 200 gsm poolmatile kvaliteetsele esmaklassilisele paberile, mis on spetsiaalselt välja töötatud fotorealistlike plakatite ja väljatrükkide jaoks. Kõik sünniplakatid on käsitsi pressitud meie ainulaadse pitseriga, mis annab trükisele eksklusiivse tunde ja välimuse.

  • 200 grammi MultiDesign
  • Paks paber
  • Ilus matt pind
  • FSC keskkonnasertifikaat
Klienditeenindus

Kas teil on küsimusi meie sünnikaartide kohta või vajate abi oma tellimusega? Võtke ühendust klienditeenindusega. Kasutage meie veebisaidil olevat vormi või saatke meile e-kiri. Vastame esimesel võimalusel, tavaliselt 24 tunni jooksul. Tere tulemast Gallerixi!