Täna saate kuni 30% allahindlust
Kehtib plakatitele. Kehtib vähemalt 39 € ostudele.
Filtrite valik
Sulge
Kasuta filtrit
Värv
Orientatsioon
Sorteerimine
Kasuta filtrit
Postrid
Gallerix postrid
Postrid kõikidele stiilidele

Postrid

Gallerixist leiate plakateid, mis pakuvad midagi igale kodule ja stiilile. Stiilsete plakatite ja trükistega loote isikupärase stiili ja tõstate kodutunnet. Jälgime alati sisekujunduse ja kunsti uusimaid trende ning lansseerime igal nädalal valitud plakatimotiividega uudiseid. Laske end inspireerida ja avastage uusimaid trende. Pakume alati kiireid tarneid ja madalaid hindu. Tere tulemast Gallerixi!

Postrid ja plakateid


Terviklik valik postreid veebipoest

Gallerix veebipoest leiate tervikliku valiku postreid ning midagi igale maitsele ja igasse interjööri. Me toome kokku parima kunstist ja disainist ning muudame selle kõigile kättesaadavaks. Trendikas kunst ja stiilsed online postrid ei pea maksma tervet varandust, hoopis vastupidi. Meie veebipood pakub laia valikut seinakunsti ja soodsa hinnaga postreid, mis sobivad erinevate stiilidega; rahulikest ja uhketest loodusmotiividest ja muljetavaldavatest suurlinnakujundustest värviliste või õrnatooniliste abstraktsete postriteni. Vaatamata meie kollektsioonide suurele valikule on skandinaavia disainistiili minimalism ja lihtsus meie inspiratsiooni keskpunktiks. Olgu teie interjöör tume ja sisutihe või hele avatud ruum, meie lai kunstivalik on valmis seda täiendama teie poolt valitud motiividega. Valige üks meie teemadest, näiteks Uus skandinaavia disain või Moodne disain, või mõni meie kategooriatest, nagu näiteks botaanika, looduspostrid, graafilised postrid, fotokunst, lastepärased postrid või moepostrid.

Ostke lahedaid plakateid

Kui soovite plakateid osta, peaksite külastama Gallerix.ee-d. Gallerixist leiate laias valikus plakateid ja pildiraame, mis sobivad igat tüüpi tubade ja stiilidega. Valige kirjed sellistes kategooriates nagu abstraktne, botaaniline, looma-, must-valge, köögitahvlid, tekstitahvlid, loodus- või lastetahvlid.

Postrid igasse tuppa

Pakume laia valikut soodsa hinnaga postreid ja trükiseid, mis koos kvaliteetsete pildiraamidega võimaldavad teil kokku panna just teie stiilile sobiva galeriiseina. Gallerix veebipoest leiate palju 2021.a trendikaid postreid. Leidke oma lemmikud ja kombineerige erinevaid kategooriaid, et luua oma unikaalne galeriisein. Me pakume trendikaid ja stiilseid postreid igale maitsele, alates geomeetrilisest minimalismist ja mustvalgest fotokunstist kuni elavate ja pilkupüüdvate loomapostrite ja loodusmotiivideni. Või miks mitte vaadata meie stiilseid postreid kategooriast Linnad & arhidektuur, kust leiate sellised motiivid nagu Poster New York, Poster Paris või Poster Stockholm. Kõiki neid saab kombineerida meie mustade, valgete või täispuidust pildiraamidega.

Bestsellerid, trendikad postrid ja uued postrid

Ükskõik, kas teate täpselt, milliseid postreid otsite, või soovite vaid inspiratsiooni ammutada, peaks otsitava leidmine lihtne olema. Teie mugavuse huvides oleme oma postrid jaganud kategooriatesse, top listidesse ja teemadesse. Uute postrite loendist leiate hiljuti lisandunud tooted, bestsellerite hulgast kõige populaarsemad postrid ja trendikate postrite alt leiate meie disainerite ja illustraatorite valitud oluliseimad motiivid sel hooajal. Kas otsite mingit kindlat motiivi? Saate otsida nii nime, motiivi kui kategooria järgi ning kui soovite leida kunsti kindlas värvitoonis või formaadis (näiteks horisontaalne või vertikaalne), saate kasutada otsingufiltrit.

Telli postrid internetist

Gallerixist tellides saate kõrgeima kvaliteediga postrid. Trükime vananemiskindlale 200 grammisele mati ja eksklusiivse viimistlusega paberile. Paber pärineb prantsuse paberitootjalt Clairefontaine. Meie postrid on saadaval neljas eri suuruses:

  • 21x30 cm
  • 30x40 cm
  • 50x70 cm
  • 70x100 cm
Saadame need eriti tugevates torudes ja tugevates löögikindlates lakitud karpides, et tagada kauba ohutu tarne meie klientideni. Kui olete registreeritud klient, pakume ka kiirsaatmist ning tasuta kohaletoimetamist üle 295 krooni maksvatele tellimustele. Kõik meie saadetised toimetab kohale DHL. Kassas saate mugavalt ja turvaliselt tasuta Klarna kaudu, mis pakub kaardimakset, arvega maksmist ja otsemakset. Ostke oma postrid ja raamid meie Gallerix veebipoest. Armastage oma kodu!

Meie paber

  • 200 gram / m2
  • Paks paber
  • Vananemiskindel
  • Keskkonnasertifikaat FSC
Vastutus keskkonna ees

Kui otsustate meilt postreid osta, võtame ühise vastutuse keskkonna ja meid ümbritseva looduse eest. Meie trükikojal on keskkonnasertifikaat ja omame Nordic Swan ökomärgise sertifikaati puhtama tootmise nimel, kasutatav elekter pärineb kohalikelt tootjatelt. Organisatsiooni OneTreePlanted kaudu istutame uusi puid, mis muuhulgas puhastavad hingatavat õhku ja toodavad värsket hapnikku. Iga puu eest, mida kasutame postrite tootmiseks, istutame kaks uut puud. Sel viisil kindlustame jätkusuutliku tootmise nii täna kui ka tulevikus.

Klienditeenindus

Kui teil on küsimusi meie postrite või oma tellimuse kohta, võtke palun ühendust meie klienditeenindusega. Vastame tavaliselt samal päeval, tööpäeviti hiljemalt 24 tunni jooksul. Klienditeenindusega saate ühendust e-maili teel või täites vormi meie veebilehel.