Täna saate kuni 30% allahindlust
Kehtib plakatitele. Kehtib vähemalt 39 € ostudele.
Filtrite valik
Sulge
Kasuta filtrit
Värv
Orientatsioon
Sorteerimine
Kasuta filtrit
Japandi plakatid Postrid
BROUGHT TO YOU BY GALLERIX
Japandi

Japandi plakatid

Japandi on kaasaegne sisekujundusstiil, milles segunevad Jaapani minimalism ja Skandinaavia disain. Stiili iseloomustavad motiivid, mis on säravad, loomulikud ja ajatud.

Japandi Postrid


Japandi

Avasta Japandi, sisekujundusstiil, mis on saanud alguse Jaapani minimalismi lihtsusest ja Skandinaavia disaini funktsionaalsusest. Saa inspiratsiooni mõne Jaapani kunsti suurima maalikunstniku loodud kunstimaalidest. Tasakaalustatud värvid, kaunid illustratsioonid, loomulik ja ajatu on mõned elemendid, mis iseloomustavad Japandi sisekujundusstiili. Japandi abil saate parima nii Jaapani kui ka Skandinaavia stiilis.

Mis on Japandi?

Japandi on kaasaegne sisekujundusstiil, mis segab Jaapani minimalismi elegantsi Skandinaavia disaini funktsionaalsusega. Stiili iseloomustavad motiivid, mis on säravad, loomulikud ja ajatud. Kui soovite osta japandi plakateid, peaksite külastama Gallerix.se. Gallerixist leiate suure valiku Jaapani plakateid, mille motiivid on maalinud kuulsad Jaapani kunstnikud nagu Utagawa Kunisada, Hashiguchi Kiyoshi, Ohara Koson, Katsushika Hokusai ja Ogata Gekko.