Täna saate kuni 30% allahindlust
Kehtib plakatitele. Kehtib vähemalt 39 € ostudele.
Filtrite valik
Sulge
Kasuta filtrit
Värv
Orientatsioon
Sorteerimine
Kasuta filtrit
Kunstimaalid Postrid
BROUGHT TO YOU BY GALLERIX
Tuntud artistid

Kunstimaalid

Sellele lehele oleme kogunud kõik oma plakatid kuulsate kunstnike inspireeritud kunstiga. Siit leiate muuhulgas Paul Klee, Claude Monet, Henri Matisse, Katsushika Hokusai ja Pablo Picasso inspiratsiooni saanud maale ja illustratsioone.

Maalid ja postrid kunstiga


Ostke kunstipostrid

Kui soovite osta kunstiplakateid, peaksite külastama Gallerixi. Gallerixist leiate suure valiku kunstiplakateid, mille motiivid on saanud inspiratsiooni kuulsatelt kunstnikelt nagu Henri Matisse, Pablo Picasso, Claude Monet, Paul Klee ja William Morris. Kunstiplakatid pakuvad tõlgendamisruumi nii, nagu ei tee ükski teine plakatikategooria ja kunstiplakatil on ainulaadne väljendus, mis muudab selle eriti sobivaks riputamiseks suures formaadis. Meie kunstiplakateid toodavad meie oma illustraatorid, aga ka tuntud kunstnikud ja illustraatorid.

Erinevates vormingutes kunstiplakatid

Meie kunstiplakatid on saadaval neljas erinevas suuruses. 21x30, 30x40, 50x70 ja 70x100 cm, mis on suurim formaat. Kui soovite oma plakatit raamida, on meil kvaliteetsed pildiraamid musta, valge ja tamme värvides. Kõik raamid tarnitakse kristallselge pleksiklaasiga. Trükime oma kunstiplakatid Prantsuse paberivabriku Clairefontaine kõrgeima kvaliteediga 200-grammisele mattpaberile. Paber on FSC keskkonnasertifikaadiga ja toodang Põhjamaade ökomärgisega.