Täna saate kuni 30% allahindlust
Kehtib plakatitele. Kehtib vähemalt 39 € ostudele.
Filtrite valik
Sulge
Kasuta filtrit
Värv
Orientatsioon
Sorteerimine
Kasuta filtrit
Köögipostrid Postrid
BROUGHT TO YOU BY GALLERIX
Kodu süda

Köögipostrid

Köök on kodu süda. Siin teeme süüa, kogume pere ja veedame sõpradega aega. Looge köögis meeleolu ühe meie kauni köögiplakatiga. Meil on kõike alates inspireerivatest köögiplakatitest toitude ja jookide pildistamisel kuni kunstimaalide, kohvi- või pastajuhendite ja palju muuni.

Köögipostrid


Stiilsed köögipostrid

Pole tähtis, kas teil on maalähedane, maalähedane, minimalistlik või kaasaegne köök, meil on plakatid, mis sobivad teie interjööri stiiliga. Köök on kodu kohtumispaik, kus teeme süüa, kogume pere ja veedame aega. Kaasaegne köögikunst, retro köögikunst ja tekstiga köögikunst tõstavad teie seinu ja loovad teile ja teie perele isikupärase ja trendika õhkkonna, et kokkamiseks ja inspiratsiooni saamiseks areneda. Täiendage oma köögi stiili lihtsalt stiilsete plakatitega.

Köögi plakatid

Meil on Internetis lai valik stiilseid köögikunsti, mille hulgas on palju erinevaid inspireerivaid motiive. Köögiplakatid kaunite fotodega toitudest, jookidest ja saiakestest tõstavad õhkkonda ning pasta-, kohvi- või veiniplakatid tõstavad nii köögi kui ka söögitoa stiili. Kombineerides kaasaegse köögikunsti tekstiga, saate luua oma isikliku stiili, mis on mõeldud just teie kodu köögi jaoks.

Kaunista köögiplakatitega

Köögikunsti lehelt leiate kureeritud kunstivaliku, mis on spetsiaalselt loodud inspireerima ja sobima teie kööki ja söögituppa. Valikus on kaasaegne köögikunst ja retro köögikunst tekstiga, botaanilised plakatid, kohvi ja pastaga plakatid, juhendid, retseptid, lõikeskeemid ja palju muud. Suur köögikunst söögituppa või väike köögiplakat teie köögi väiksemate ruumide jaoks. Unikaalsed köögimaalingud ainulaadsete ruumide jaoks.

Sobitage kunst ruumidega

Igal toal on oma stiil ning seintel oleva kunsti sobitamine ruumi otstarbe ja funktsiooniga on hea viis õige meeleolu loomiseks. Soodsa hinnaga köögikunsti ja plakatitega saate stiili kiiresti muuta või kohandada. Valige laiast valikust moodsa köögikunsti eri stiilides motiividega, nagu inspireerivad fotod toidust, magustoidud, kaunid köögiviljad, puuviljad ja vürtsid või stiilsed graafilised toidutõlgendused.