Täna saate kuni 30% allahindlust
Kehtib plakatitele. Kehtib vähemalt 39 € ostudele.
Filtrite valik
Sulge
Kasuta filtrit
Värv
Orientatsioon
Sorteerimine
Kasuta filtrit
Vintage postrid Postrid
BROUGHT TO YOU BY GALLERIX
Vintage / Retro

Vintage postrid

Meie vanaaegsete postride kollektsioon viib teid ajarännakule, kus minevikust saab olevik. Mineviku kaunid vormid, värvid ja stiilid annavad meile nostalgilise tunde, mis sobib suurepäraselt teie kodu kaasaegse interjööriga. Ole inspireeritud!

Vintage postrid


Vintage postrid

Lisage oma kodule retrohõngu ja meenutage kuldseid aegu klassikaliste vintage-plakatite ja vintage-printidega. Vintage plakatid on populaarne kategooria, kus on uskumatult palju retropilte. Vintage-trükised viivad meid tagasi aega, mis puudutas rohkem perekonda ja optimismi tuleviku suhtes ning tekitab nostalgilise ja liigutava tunde. Riputage need retroplakatid elutoa seinale, esikusse, magamistuppa või ehk kontorisse ja nautige seda eelmise aasta tunnet.

Kaunistage vanaaegsete trükistega

Pakume laias valikus vintage plakateid, millel on palju erinevaid inspireerivaid retromotiive. Meie vanaaegsetel trükistel on värvitasakaal ja värvikodeering, mis tabab vana aja tunde. Nende vanaaegsete plakatitega saame vaadata tagasi ka mineviku disainile, riietele ja soengutele. Riputage oma vanaaegsed plakatid ja retroprindid elutuppa, esikusse või võib-olla ka magamistuppa.

Retroplakatid ja -trükised

Retro interjööri stiil retroplakatitega teie seintel on viimasel ajal muutunud tõeliselt tugevaks trendiks. Vintage ja retro plakatid kauni fotoga vanast autost, kristallklaasidest, vinüülplaadimängijast, klassikalistest rulluiskudest või vanast instrumendist annavad täiusliku segu isegi kaasaegsele galeriiseinale. Varasematest trendidest inspireeritud retroplakatid panevad meenutama kauneid stiile vanadest aegadest.

Vintage plakatite ajalugu

Sõna vintage pärineb ladina keelest ja tähendab tegelikult veinisaaki ning viitab samal aastal valmistatud veinile. Hiljem on aastakäigu tähendus muutunud vanemaks, kvaliteetseks või tootmisaastaks. Tänapäeval kasutatakse seda sõna sageli riiete, autode, raamatute, muusika ja filmide kirjeldamiseks. Seetõttu on mõned neist asjadest meie vanaaegsetel plakatitel üsna levinud motiivid.