Täna saate kuni 30% allahindlust
Kehtib plakatitele. Kehtib vähemalt 39 € ostudele.
Filtrite valik
Sulge
Kasuta filtrit
Värv
Orientatsioon
Sorteerimine
Kasuta filtrit
Tekstiga postrid Postrid
BROUGHT TO YOU BY GALLERIX
Tsitaadid ja ütlused

Tekstiga postrid

Meie tüpograafiline plakatite kogu on loodud selleks, et tuua teieni kõige meeldejäävamad, inspireerivamad ja olulisemad sõnumid stiilsetes kirjatüüpides ja kirjades. Need võivad olla meie kõige universaalsemad ja visuaalselt neutraalsemad plakatid, mis annavad teile võimaluse riputada need kõikjale, mis teile meeldib, ja sobitada neid teiste piltidega, mis teile meeldivad. Ideede puhul on eriti oluline, et teid ei piiraks stilistilised kaalutlused; siit ka selle ideepõhise seinakunsti žanri neutraalsus ja lihtsus. Seinte või mööbli värv ei tohiks takistada teil kuvamast mõtet, mis paneb teid särama.

Postrid tsitaatide ja ütlustega


Ostke teksti ja jutumärkidega tüpograafiapostrid

Meie kategooriast Tekstiplakatid leiate tsitaatidega plakateid, ütlustega plakateid ja lahedas tüpograafias sõnadega plakateid. Teksti ja sõnadega plakateid on galeriiseina loomisel mõnus kombineerida kunstiplakatite ja illustratsioonidega. Tekstiplakatid, sageli valge taustaga musta tekstiga, loovad dünaamikat suuremates kontekstides. Lisaks on plakateid huvitav lugeda ja vaadata. Olenemata sellest, millise stiili olete oma kodu jaoks valinud, on alati ruumi kenale ja huvitavale tekstiposeerijale. Milliseid sõnu valite?

Lai valik tekstiga postrid

Gallerixist leiate suure valiku plakateid ning erineva stiili ja välimusega tekstiga. “Koos on meie lemmikkoht, kus olla”, “Meelerahu”, “Kodu”, “Lootus” ja “Armastus” on mõned meie lemmikud ja enimmüüdud. Meil on ka lai valik graafilisi tekstiplakateid, nagu “Coco Chanel”, “Tõeline mees rikub huulepulka, mitte ripsmetušši” ja “Liiku üle kohvi”. Samuti on meie tsitaadiplakatite hulgast palju valida. Meil on tsitaate kunstnikelt, muusikutelt, näitlejatelt ja teistelt tuntud inimestelt.

Pildiraamid teie tekstiplakatitele

Ilus tekstiplakat vajab ka ilusat pildiraami. Meie kvaliteetsed raamid on valmistatud puidust või metallist ning iga raamiga on kaasas eriti paks kristallselge pleksiklaas. Nii meie tekstiplakatid kui ka raamid on saadaval suurustes 21x30, 30x40, 50x70 ja 70x100 cm. Trükime oma tekstiplakatid 200-grammisele esmaklassilisele kvaliteetsele paberile. Tellige oma plakatid ja raamid Gallerixist. Tere tulemast!