Täna saate kuni 30% allahindlust
Kehtib plakatitele. Kehtib vähemalt 39 € ostudele.
Filtrite valik
Sulge
Kasuta filtrit
Värv
Orientatsioon
Sorteerimine
Kasuta filtrit
Linnad ja Arhitektuur Postrid
BROUGHT TO YOU BY GALLERIX
Pariisist New Yorki

Linnad ja Arhitektuur

Enamikul inimestel on lemmiklinn. Olenemata sellest, kas see on koht, mida oleme isiklikult külastanud või mida teame lihtsalt piltide ja kuulduste põhjal, on tavaliselt vähemalt üks koht, mis on meile südamelähedane. Stockholm, Rooma, London, Pariis, Berliin, Tokyo, New York, Los Angeles ja teised suurepärased linnad ootavad teid meie galeriis. Hankige aken oma lemmiklinna, raamides ühe meie plakati ja riputades selle seinale.

Poster linnade ja arhitektuuriga


Kuulsate linnadega postrid

Kategooria Linnad ja arhitektuur kõige ajatum plakatite klassika on kahtlemata New York City, millel on mustvalge foto Manhattanist. Keset Manhattanit on Empire State Building, mille skepter on kerges udus pilves. Kui Empire State Building 1931. aastal valmis sai, oli see maailma kõrgeim hoone – rekord, mis püsis ületamatuna tervelt 39 aastat. Aastakümneid on New York City Poster olnud osa kodudest üle kogu maailma ning see on inimesi liigutanud ja lummanud sama kaua. See on tõeline plakatiklassika, mis valitseb, kuigi küljendust on aastate jooksul veidi ajakohastatud. Teine sama sarja klassika on Pariisi Eiffeli torni plakat, samuti mustvalge. Need enimmüüdud ja lemmikud klassikaliste plakatite seas on selle kategooria plakatite selgroog.

Linnad ja arhitektuur kogu maailmas

Meil on lai valik plakateid kategoorias Linnad ja arhitektuur. Meie ajatu klassika ja mustvalgete fotodega plakatite sari, nagu New York ja Pariis, on laienenud kaunite linnadega nagu Miami, Los Angeles, San Francisco, Kopenhaagen, Berliin ja London. Meil on ka suur kollektsioon nii värvilisi kui ka mustvalgeid fotoplakateid teistest ilusatest kohtadest maailmas. Selles kategoorias on illustratsioonidena saadaval ka paljud kuulsad ehitised.

Kauni arhitektuuriga plakatid

On lihtne mõista, miks fotograafidel on kiusatus jäädvustada kauneid kuulsaid hooneid. Oleme kogunud kaunist arhitektuurifotokunsti igast maailma nurgast. Hämmastavad kujundid, ainulaadsed mustrid, loomingulised konstruktsioonid ja imelised värvid. Arhitektuur avaldab muljet ja sobib suurepäraselt fotoplakatitena. Seetõttu kasutame neid pilte ka oma interjöörides, et luua seintele elu ja kontrasti. Meil on toredad plakatid fotodega keerdtreppidest, kunstiteostest, kuulsatest hoonetest, metroodest, rongijaamadest, sildadest, teedest ja paljust muust. Leidke oma lemmikud Gallerixist.