Täna saate kuni 30% allahindlust
Kehtib plakatitele. Kehtib vähemalt 39 € ostudele.
Filtrite valik
Sulge
Kasuta filtrit
Värv
Orientatsioon
Sorteerimine
Kasuta filtrit
Botaanilised postrid Postrid
BROUGHT TO YOU BY GALLERIX
Taimed ja Lilled

Botaanilised postrid

Botaanilised postrid kuuluvad ühte meie populaarsematest kategooriatest ja on alati esindatud meie edetabelites bestsellerite ja trendika kunsti hulgas. Ükski pildisein pole täielik ilma botaaniliste plakatite ja taimede ja lilledega plakatiteta.

Lillede ja taimedega botaanilised postrid


Taimede ja botaaniliste trükistega postrid

Gallerixist leiate suure valiku botaanilisi plakateid ja postrid. Sellest kategooriast leiate kuivatatud taimedega plakateid, roheliste lehtedega plakateid, lilledega plakateid ja kaktustega plakateid. Meil on kõike alates värvilistest maastike maalidest kuni stiilsete taimeillustratsioonideni. Eriti populaarsed on meie plakatid rooside, eukalüpti, banaanilehtede ja palmilehtedega. Meie ainulaadses lilleliste plakatite ja lilleprintide valikus leidub midagi igale maitsele ja stiilile, mis viib teie kodukaunistuse täiesti uuele tasemele.

Lehtede ja kuivatatud taimedega postrid

Kuivatatud taimede ja roheliste lehtedega plakatid ja prindid on mõned meie lemmikud ja enimmüüdud. Need sobivad igat tüüpi dekooriga ja töötavad sageli hästi üksi, "täiusliku paarina" või isegi koos teiste plakatitega galerii seinal. Kuivatatud taimedega plakatid, mis on sageli pruunides ja beežides palettides, annavad loomuliku ja kooritud välimuse, mis sobib hästi skandinaavialiku stiiliga koju. Roheliste lehtedega prindid näevad kenad välja koos teie kodus elavate taimede looduslikult roheliste värvidega.

Lillepostrid

Laske oma lilledel õitseda aastaringselt! Lilledega plakateid on igasuguseid sorte ja värvikombinatsioone. Ühine on neil kaunid vormid, detailirikkad ja kaunid värvid. Meil on suur valik lillede ja motiividega plakateid, mis on ainulaadselt loodud erinevatel aastaaegadel töötamiseks.

Kaunistage botaaniliste plakatitega

Botaaniliste plakatitega kaunistamine on iseenesestmõistetav. Botaanilised plakatid on üks meie populaarsemaid kategooriaid. Sellest kategooriast leiate lilledega plakateid, kuivatatud taimedega plakateid ja roheliste lehtedega plakateid, mis on alati meie bestsellerite ja trendika kunsti edetabelites. Ükski galerii sein pole täielik ilma lilledega plakatite ja taimedega plakatiteta. Raamige oma plakatid ühte meie kvaliteetsetesse musta, valge või tamme kunstiraamidesse. Nii raamid kui plakatid on saadaval suurustes 21x30, 30x40, 50x70 ja 70x100 cm.