Täna saate kuni 30% allahindlust
Kehtib plakatitele. Kehtib vähemalt 39 € ostudele.
Filtrite valik
Sulge
Kasuta filtrit
Värv
Orientatsioon
Sorteerimine
Kasuta filtrit
Loodus postrid Postrid
BROUGHT TO YOU BY GALLERIX
Too loodus sisse

Loodus postrid

Tervitage loodust oma koju. Kuigi me võime mõnikord unustada, on loodus see, mis meile esmalt elu andis, ja võib-olla seetõttu nimetame teda mõnikord emakeseks looduseks. Kuid vaatamata meie lähedusele on loodus tänapäeval enamikus suurlinnades maetud. Sellistes kohtades on see park siin-seal, mis meenutab meie juuri. Linnadel on palju häid külgi, kuid kaunid loodusvaated ei kuulu kindlasti nende hulka. Üks meie Gallerixi eesmärke on aidata teil jäljendada loodusmaailma suurepäraste panoraamide nägemise põnevust, ilma et peaksite oma kiirest elust välja astuma.

Postrid looduspiltidega


Loodusprintidega postrid

Gallerixist leiad laia valiku loodus- ja maastikuprintidega loodusplakateid Fantastilised looduspildid kaunite maastikuvaadete, kõrgete mägede, järvede, niitude, roheliste metsade ja sinise merega. Loodusplakatid loovad teie interjööri meeldiva rahu ning elava ja koduse tunde, mis muudab selle teie kodus harmooniliseks ja hubaseks. Looduslikud ja meeldivad värvid metsast, merest, randadest ja heinamaadest annavad positiivse tunde, mis tõstab teie interjööri.

Looduspostrid seintel

Meie loodusplakatite kollektsioonis on midagi iga interjööri stiili jaoks. Loodusplakatid on pikka aega olnud meie populaarseimad plakatid ja meil on lai valik. Loodus- ja maastikuprintidega plakatid sobivad hästi teie kodu kõikidesse ruumidesse, kuid annavad magamistuppa ja elutuppa erilise sooja tunde. Tervitage loodust oma koju ja laske sellel oma seinad üle võtta! Meil on nii värvilisi kui must-valgeid loodusprinte. Need on suurepärased üksi, täiuslike paaridena või isegi suurema kunstiseina osana.

Kaunistage looduse värvidega

Täiusliku sisekujunduse tunde saavutamiseks on sageli vaja luua nii kontrasti kui ka tasakaalu, kuid ennekõike see, et teie interjööri erinevad osad sobiksid hästi kokku. Kui soovid luua loodusplakatitega kena galeriiseina, siis alusta endale meelepärasest loodusplakatist, hanki see suuremas formaadis, näiteks 50x70. Järgmine samm on valida paar väiksemat plakatit, millel on sobivad värvid. Varsti näete oma galerii seinal täiuslikku tasakaalu ja seda, et need erinevad väljatrükid sobivad kokku ja loovad kauni keskkonna.

Kvaliteetne plakatipaber

Meie loodusplakatid on trükitud kauni mati viimistlusega 200 grammi paksusele premium-paberile. Kombineerige oma loodusplakat ühe meie suurepärase kvaliteetse raamiga. Meie raamid on valmistatud puidust või metallist ning saadaval musta, valge, tamme, hõbeda, kulla ja vasega. Täiendame pidevalt oma loodusplakatite valikut ja laseme igal nädalal välja uusi trükiseid. Gallerixist leiate loodusplakateid ja maastikutrükke igale maitsele ja stiilile.