Täna saate kuni 30% allahindlust
Kehtib plakatitele. Kehtib vähemalt 39 € ostudele.
Filtrite valik
Sulge
Kasuta filtrit
Värv
Orientatsioon
Sorteerimine
Kasuta filtrit
Graafilised postrid Postrid
BROUGHT TO YOU BY GALLERIX
Unikaalsed väljendid

Graafilised postrid

Meie graafilise disaini plakatite kollektsioon peegeldab kaasaegset minimalistlikku sisekujundustrendi. Selles kategoorias kohtuvad tüpograafia, geomeetria, värv ja vorm sümbioosis, mis koos loovad selle, mida me nimetame graafiliseks disainiks. Meie graafilise disaini plakateid saab kombineerida fotokunsti ja tekstitrükkidega, et riputada need paarikaupa kokku või osana suuremast galeriiseinast.

Graafilised postrid


Graafikaga postrid

Meie graafikaplakatite kollektsioonist leiate motiive, kus tüpograafia, geomeetria, värv ja vorm loovad koos aluse sellele, mida me nimetame graafikaks. Kategoorias Graafika loetleme plakatid, mis on valmistatud nii kaasaegsetele kui ka klassikalistele kodudele, sageli illustratsioonide, geomeetriliste sümbolite ja graafiliste kujunditega. Meie graafilistel plakatitel on selged, sageli lihtsad, väljendusrikkad motiivid, mis töötavad erakordselt hästi suuremates formaatides.

Graafiline disain

Graafiline disain on kunstiliik, milles on palju ruumi loovusele, kuigi mõned parimad ja huvitavamad motiivid on sageli oma kujunduselt lihtsad, kuid oma sõnumilt ilmekad. Meie graafilisi plakateid on mõnus riputada nii üksikult kui ka suurema galeriiseina osana. Julge kasutada suures formaadis graafilisi plakateid koos väiksemate plakatitega teistest kategooriatest.

Raamige oma graafikat

Kadreerige oma graafilised plakatid kenasti ühe meie kvaliteetse pildiraamiga. Valige üks meie mustast, valgest või täistammest puitraamidest. Pakume ka metallist pildiraame musta, kuldse või hõbedase värviga. Kõik meie raamid tarnitakse eriti paksu kristallselge pleksiklaasiga. Nii meie graafilised plakatid kui ka sobivad raamid on saadaval suurustes 21x30, 30x40, 50x70 ja 70x100 cm.