Täna saate kuni 30% allahindlust
Kehtib plakatitele. Kehtib vähemalt 39 € ostudele.
Filtrite valik
Sulge
Kasuta filtrit
Värv
Orientatsioon
Sorteerimine
Kasuta filtrit
Fotokunst Postrid
BROUGHT TO YOU BY GALLERIX
Ilusad fotod

Fotokunst

Gallerixis pakume laia valikut fotodega postrid. Fotokunstiga postrid on ajatu klassika, kus fookusesse võetakse fotograafi tööd. Olgu see siis loodusfoto, portree, linnavaade või loomafoto – just fotograafi oskus seda erilist hetke jäädvustada loob selle, mida me kutsume fotokunstiks. Ja ükski galerii sein pole täielik ilma fotokunstita.

Fotokunstiga posterid


Fotokunstiga plakatid

Fotokunst, mida nimetatakse ka fotokunstiks, on üks meie suurimaid ja populaarsemaid plakatikategooriaid. Fotokunst on fotograafide tehtud kaunid pildid, mille motiiv on kordumatu ja vahendab konkreetset tunnet, mis puudutab vaatajat viisil, mida tavaline foto ei puuduta. Fotokunst on põhimõtteliselt lihtsalt tavaline fotograafia, kuid kus kontrast, detailid, teravussügavus, nüansid, küllastus, nurgad, ilme ja motiiv koos muudavad pildi ainulaadseks ja tõstavad selle tavalisest fotost kõrgemale, muutes selle kunstiks. See, mida tuleks tegelikult pidada fotokunstiks, on paljudes kunstiringkondades laialdaselt arutatud teema.

Mustvalge fotokunst

Mustvalgete fotodega plakatid on ajatu sisekujundustrend. Mustvalge fotokunst sobib enamikesse kodudesse ning mustvalget fotokunsti on lihtne kombineerida ka teiste kategooriate plakatite ja värviliste plakatitega. See muudab need igas trendikas galeriiseinas omaette. Kombineerige fotoplakatid mõne meie tekstiplakatiga, et luua kontrasti ja anda oma galeriiseinale tasakaal.

Fotokunst kui kunstivorm

Viimastel aastatel on fotokunst muutunud tohutuks dekoratiivtrendiks ja suur osa põhjustest peitub selles, et fotokunsti mõiste on uskumatult lai. Fotograafiaplakatid ehk fotokunst on kõike alates kaunitest maastikest ja loomafotograafiast kuni lillede ja taimede detailsete lähivõtete või fotoportreede, arhitektuurifotode ja fotodeni ainulaadses ümbruses. Maailma esimese värvilise foto tegi James Clerk Maxwell aastal 1861, kuid fotograafia kui kunst hakkas kasvama alles 1900. aastatel, kui nii kunst- kui ka dokumentaalfotograafia sai lääne kunstimaailmas omaks. Samal ajal kui kaameratehnikad on arenenud, kasvasid ka kunstifotograafia võimalused.

Raamige oma fotokunst

Trükime kõik oma fotokunsti plakatid kõrgeima kvaliteediga 200-grammisele mattpaberile. Meie fotokunsti plakatid on saadaval suurustes 21x30, 30x40, 50x70 ja 70x100 cm. Kombineerige need meie stiilsete puidust või metallist pildiraamidega, mis on saadaval musta, valge, täispuidust tamme, kulla, hõbeda või vasega.