Täna saate kuni 30% allahindlust
Kehtib plakatitele. Kehtib vähemalt 39 € ostudele.
Filtrite valik
Sulge
Kasuta filtrit
Värv
Orientatsioon
Sorteerimine
Kasuta filtrit
Loomadega postrid Postrid
BROUGHT TO YOU BY GALLERIX
Tuba täis elu

Loomadega postrid

Meie kaunid ja stiilsed loomaprintidega postrid sobivad enamiku tubade ja sisekujundusstiilidega. Loomade kujud ja värvid inspireerivad ja avaldavad meile muljet. Oma galeriiseina loomisel sobitage loomaprintidega plakatid teiste kategooriate plakatitega.

Loomadega postrid ja loomamotiivid


Loomapiltidega postrid

Gallerixist leiate laias valikus loomadega plakateid ja trükiseid. Kategooriasse Loomad oleme kogunud kauneid loomamotiive ja loomamaale imeliste piltidega loomadest nagu lõvi, tiiger, hobune, kaelkirjak, öökull, karu, sebra, flamingo ja elevant. Meil on ka putukate ja lindudega loomaplakatid, mis täiendavad meie metsloomade plakatite kollektsiooni. Loomadega plakatid toovad teie seintele ja kodukaunistusele elu viisil, mida vähesed teised kategooriad suudavad. Loomade plakatid on samuti väga hinnatud nii täiskasvanute kui ka laste seas ning loomaplakatid on sageli laste lemmikud.

Kodukaunistus loomaprintidega

Loomade plakatite kasutamine kodukaunistuses on suurepärane võimalus tuua loodus oma koju. Meie loomaplakatite hulgast leiate kauneid fotosid, stiilseid loomaillustratsioone, kunstimaale ja tekstiplakateid. Meil on nii värvilisi kui must-valgeid loomade plakateid ja trükiseid. Mustvalged loomaprindid sobivad hästi moodsate kaunistustega ning neid on lihtne kombineerida ka teiste kategooriate plakatitega. Oma galeriiseinu luues kasutame sageli loomaplakateid. Kui otsite inspiratsiooni, soovitame vaadata ühte meie enda galeriiseinast, mille leiate siit saidilt või Instagramist.

Metsloomade plakatid ja trükised

Metsloomade pildid on alati olnud põnevad. Laske meie loomaplakatitel saada teie kodukaunistuse või galeriiseina osaks. Metsloomade plakatid sobivad suurepäraselt riputamiseks eraldi suures formaadis või galerii seina osana. Avastage meie populaarsed plakatid lõvide, elevantide, kaelkirjakute, tiigrite ja karudega. Lõvidest savannil Lõuna-Aafrikas kuni jääkarudeni põhjapoolusel.

Kaunistage loomaprintidega

Meie loomaplakatid ja -trükised on saadaval nii vanematele kui noorematele, täiskasvanutele ja lastele. Kaunid fotod metsloomadest sobivad hästi elutoas, koridoris, söögitoas või magamistoas. Lasteplakatite kategoorias on armsad illustratsioonid loomadest, kaunid fotod ja mängulised loomad ning multifilmiloomadega plakatid. Kõik meie plakatid on saadaval suurustes 21x30, 30x40, 50x70 ja 70x100 cm. Raamige oma loomaplakat mõne meie stiilse puidust või metallist pildiraamiga.