Täna saate kuni 30% allahindlust
Kehtib plakatitele. Kehtib vähemalt 39 € ostudele.
Filtrite valik
Sulge
Kasuta filtrit
Värv
Orientatsioon
Sorteerimine
Kasuta filtrit
Laste postrid Postrid
Lastele
Suurtele ja väikestele

Laste postrid

Meie lastetoa laste postrid kollektsioon on loodud võluma ja inspireerima nii täiskasvanuid kui ka lapsi. Nende lasteplakatite, mis on ühtaegu õpetlikud ja stiilsed, mängulisus võimaldab luua trendika lastetoa, mis on täis rõõmu ja inspiratsiooni. Need lastetuppa mõeldud lasteplakatid on suurepärased kingitused ka pereliikmele või sõbrale.

Laste postrid lastetuppa


Lastetoa postrid

Gallerixist leiate laia valiku lastele mõeldud plakateid ja trükiseid ning palju armsaid lastele mõeldud plakateid erinevates stiilides ja värvides. Plakatid väikelastele ja plakatid suurematele lastele, kõige pisematest beebidest kuni teismelisteni. Mänguliste motiividega laste seinakunst on ideaalne valik lastetoa sisustamisel. Meie populaarsete lastele mõeldud plakatite hulgast leiate Batmani, Kass ja liblikas, Teddy Moon, Roosad õhupallid, Hakuna Matata, Ma armastan sind kuuni ja tagasi ja palju muud. Loo mänguline galeriisein, kombineerides mitut erinevat lastele mõeldud plakatit.

Kaunistage lastele mõeldud kunstiga

Teie lapsetuba ja lastetuba peaksid olema täidetud mängulisuse ja armastusega. Lastele mõeldud plakatid ja seinakunst on suurepärane viis mängulise, armastava ja isikupärase stiili loomiseks lastetoas. Meil on lastele paljudes stiilides ja igale maitsele kauneid lasteseinakunsti- ja lasteaiaprinte. Hubasest lasteaiast värvilise laheda teismelistetoani. Suurepärane ja odav viis ruumi värskendamiseks on oma raamides olevat kunsti pidevalt muuta. Iganädalaselt avaldame uusi kauneid teoseid.

Mängulised ja värvilised plakatid lastele

Julgege lisada oma lastetoa seintele värviküllast mänguliste ja värviliste plakatite ja lastele mõeldud lasteaiaprintidega. Julgusta mängima ja õppima lasteplakatitega loomadest, kuulsatest tegelastest või kujutlusvõimelistest ruumimotiividest. Raamige oma lasteplakatid ühe meie kauni musta, valge või täistamme raamiga. Või miks mitte kullast, hõbedast või vasest raamid? Kõik meie lastele mõeldud plakatid ja raamid on saadaval suurustes 21x30, 30x40, 50x70 ja 70x100 cm. Lasteplakat on ka suurepärane kingitus sõbrale või pereliikmele.

Lasteplakatid ja lasteaiaprindid hariduslikuks otstarbeks

Meie lastele mõeldud plakatitega sarjast „Lisateave“ saavad teie lapsed seinu kaunistades oma õppeprotsessi käima. Avastage meie lastele mõeldud loomaplakatid "Loomad talus", "Loomad meres", "Loomad džunglis", "Loomad Aafrikas" või "Loomad metsas". Teie laps õpib tuvastama erinevate loomade kuju, nende elukohta ja nime. Lugema ja õigekirja õpivad ka vanemad lapsed, sest plakatitele on kirjutatud kõikide loomade nimed. Lastele on ka teisi harivaid plakateid, nagu "Lisateave tähestiku kohta" ja "Lisateave numbrite kohta". Ilusad, mängulised ja lõbusad plakatid lastele!