Täna saate kuni 30% allahindlust
Kehtib plakatitele. Kehtib vähemalt 39 € ostudele.
Nutikas riputuskonks

Nutikas riputuskonks

Bold Picture Hook on Rootsis välja töötatud toode, mis sobib igat tüüpi pildiraamidele ja seintele, mis on mõeldud kunsti ja fotode jaoks. Unikaalne disain annab uskumatu paindlikkuse ning muudab maalide riputamise kiireks ja lihtsaks isegi tõeliselt kõvadest materjalidest seintele. Kõik, mida vajate, on haamrit, muid täiustatud tööriistu pole vaja.

BOLD Picture Hook set of 2pc

Eelised:

  • Sobib igat tüüpi raamidele ja seintele
  • Super kiire paigaldus
  • Pole vaja kruvida, pistikut keerata ega puurida
  • Jätab seinale minimaalselt jälgi

 

Vaadake Bold Picture Hooki tootevideot – Kliki siia!

 

Kinnitub igat tüüpi seintele
Igal pildikonksul on lihvitud terasnaelad, mida saab lihtsalt tavalise haamriga betooni, puidu või krohvi sisse lüüa. Terasnaelte omadused tähendavad, et konksu saab kasutada ka seal, kus tavalistest naeltest tavaliselt ei piisa, näiteks kõvade betoonseinte puhul. Lisaks jätavad naelad, mille paksus ei ületa 1,2 mm, seinale minimaalselt jälgi. See väldib suuri kruviauke või kahjustusi, mis vajavad parandamist päeval, mil on aeg maali teisaldamiseks.

Bold Picture hook for all kinds of walls

Kinnitub igat tüüpi seintele

Sobib igasuguste raamidega
Raame on tuhandeid variatsioone, kuid Bold Picture Hook sobib enamikule. Sõltuvalt raami kujundusest ja suurusest saate riputada oma maali Bold Picture Hooki külge otse raami külge, kasutades raami olemasolevaid sulgusid, kui need on saadaval, või pildijuhtmega. Pildikonksu riiuliklamber sobib enamiku raamiklambritega ja konksu optimaalne sügavus tähendab, et raam ripub otse vastu seina, ilma et külgedel oleks tühikuid.

Lihtne paigaldada
Bold Picture Hookiga pole vaja kruvida, kasutada pistikuid ega eelpuurida. Maali seinale riputamiseks ei kulu rohkem kui paar sekundit. Betoonseintele on maalide riputamine tavaliselt kõige raskem, kuid Bold Hookiga saab isegi kõige algaja paigaldaja seda teha vaid haamriga.

Ainulaadsed omadused
Bold Picture Hook on valmistatud väga löögikindlast, kuid painduvast termoplastist, mille omadused võimaldavad tal taluda suuri koormusi ilma pragunemiseta. Lihvitud terasnaelad kinnituvad kõikidele levinud seinatüüpidele, välja arvatud klaas ja plaadid, ning pildikonksu disain tagab, et see ripub kindlalt vastu seina ka suure koormuse korral. Bold Hooki esiküljel on reljeef, konksu esiosas on kõrgendus, mõõteskaala sentimeetrites ja tollides, et hõlbustada positsiooni reguleerimist paigaldamise ajal. Väikesed süvendid konksu küljel hõlbustavad selle tagant sisse pääsemist ja selle uuesti seinast eemaldamist.

 

BOLD Picture hook in profile

Bold Riputuskonks


Osta siit