Täna saate kuni 30% allahindlust
Kehtib plakatitele. Kehtib vähemalt 39 € ostudele.
Kuidas ehitada piltseina

Kuidas ehitada piltseina

Oma galeriiseina loomine võib olla keeruline. Ühest küljest peaks pildiseina suurus sobima valitud ruumiga ning raamid peaksid rippuma sirgelt ja korralikult läbimõeldud konstellatsioonis. Erineva suurusega raamide kombineerimine ja nende vahele korraliku vahe loomine võib olla keeruline ning hea välimuse loomiseks tuleb arvestada paljude detailidega. Liituge meiega ja juhendame teid täiusliku galeriiseina loomise protsessis!

Kuidas siis galeriiseina ehitada?

1. Planeerimine
Alustage hea plaaniga. Enne galeriiseina ehitamist peate teadma, kui suur osa teie seinast kaetakse, mis suurusega raame kavatsete kasutada, kui palju raame kavatsete kasutada ja millist ruumi soovite iga raami vahele jätta. Hea mõte on joonistada paberile ja katsetada erinevaid lahendusi, mis võiksid sulle meeldida ja mis võiksid sinu kodus sobida.

2. Eelarve koostamine
Ühe plakati või raami ostmine on suhteliselt odav, kuid kui vajate suuremat summat, siis kulud tõusevad kiiresti. Määrake oma galerii seinale eelarve, et saaksite oma kulusid algusest peale jälgida.

3. Uuri välja kõik olulised mõõdud
Mõõtke, kui palju ruumi teil seinal on. Kui lai ja kui kõrge võib olla galerii sein? Teie ruumil võib olla piiranguid, kuid see võib luua ka võimalusi. Kui teate enam-vähem, kui palju ruumi teil on, võite kasutada ühte meie galeriiseinte mallidest, et hõlpsasti valida endale meelepärane valmis tähtkuju, mis sobib ideaalselt teie ruumiga. Kõigil meie mallidel on selged mõõdud, mis näitavad teie galerii seina laiust ja kõrgust.

4. Kohandage oma ruumiga
Suurus ruumi järel. Suur ruum annab ruumi suurele galeriiseinale, väikeses ruumis on vähem ruumi galeriiseina jaoks. Mida suurem on ruum, seda rohkem seinaruumi ja igale raamile saate anda rohkem hingamisruumi.

5. Leia õiget värvi bala
Alusta seinavärvist ja mööblist. Veenduge, et teie raamide ja plakatite valik ühtiks teie seinavärvi ja muu mööbliga. Hea näpunäide on alustuseks valida kaks kuni kolm värvi. Nii saate hõlpsalt tagada, et plakatid suhtleksid nii üksteisega kui ka ümbritsevaga ning väldite tulemuse segadust.

6. Vali motiivid!
Nüüd aga lõbusam osa – imeliste motiivide valimine! Gallerixi plakativalikust leiate midagi igale maitsele ja stiilile ning valikud on peaaegu lõputud. Julge varieerida ja kombineerida erinevat tüüpi motiive, kuid püüa hoida oma valikutes läbiv ühine joon. Üks kategooria, millega on lihtne töötada, on mustvalged plakatid, mida saab hõlpsasti kombineerida värviliste plakatitega muudest kategooriatest, nagu abstraktne, loodus- või fotokunst. Hea näpunäide on valida ka hulk tekstiplakateid, mis fotode massi heas mõttes lõhustavad.

Edu!