Täna saate kuni 30% allahindlust
Kehtib plakatitele. Kehtib vähemalt 39 € ostudele.
Kaunista oma kodu plakatitega

Kaunista oma kodu plakatitega

Kui seinad värvitud, mööbel paigas, valgustid ning vaibad ja kardinad paigas, on aeg detailidega kaunistada. Stiili määramine ruumis raamitud plakatite ja maalidega on lihtne ja odav viis lisada viimane lihv, mis tõstab ruumi üldilme hämmastavatesse kõrgustesse. Siin on loetletud nutikad stiilinõuanded, mis on mõeldud isetegemise entusiastidele:

1. Ehitage galerii sein
Galeriiseina ehitamine on lihtne ja odav viis terve ruumi tõstmiseks. Galerii seinad võivad olenevalt ruumist ja ruumist olla suured või väikesed, kuid ühist on see, et need toovad seintele uue elu. Veelgi enam, võimalused personaalse stiilide segu loomiseks on praktiliselt lõputud! Väikeste lihtsate vahenditega saate tühjast igavast seinapinnast kiiresti muuta kauni ja isikupärase kunstikogu.

2. Kasutage ilusaid aknaid
Lillepotti ja lampi ei pea aknasse panema. Kuigi tavaliselt riputatakse plakatid seinale, võib vahel mõelda ka kastist väljapoole ja asetada kas ilusa valgusega akna kõrvale seinale toetuva plakatitega pildiraam või aknalauale plakatitega raamid. Kombineeri teiste kenade dekoratiivesemetega!

3. Laske värvil ja kujul suhelda
Looge silmatorkav kunstikogu, mis suhtleb ümbritsevaga, ehitades toon-toonis värvidega plakatitest galeriiseina. Looge meeleolutahvel mõne valitud värviga, mille joonistate mööblilt ja seintelt, ning kasutage neid plakatite (nt beež ja must) valimisel lähtepunktina. See on ühtaegu nii efektne kui ühtlustav – ja uskumatult stiilne!

4. Valige ühtne teema
Stiilne viis koos toimivatest plakatitest seina loomiseks on valida ühise teemaga plakatid, kas valitud kategooria, teema või stiil. Ühine teema võiks olla loodus, ühine teema võiks olla armastus ja ühine stiil abstraktne või minimalistlik.

5. Kaunista mustvalgete plakatitega
Mustvalgeid plakateid on lihtne kombineerida peaaegu iga stiili ja värviga. Nii on lihtne leida plakateid, mis sobivad hästi teie seinavärvi, mööbli või muude plakatitega, olenemata teie lähtepunktist. Kombineerige mustad ja valged plakatid kogu seina ulatuses või kasutage mustvalgeid plakateid, mis katkevad koos teiste värviliste plakatitega.

6. Leia väliseid inspiratsiooniallikaid
Kellele ei meeldiks kortereid ja kodusid vaadates veebisaitidel surfata? Need saidid ei ole ainult ostu- ja müügisaidid, vaid on ka suurepärane inspiratsiooniallikas teie sisekujunduse loomiseks. Tehke ekraanipilt ja salvestage pilte, kui ilmuvad teile meeldivad stiilsed interjööri detailid, nutikad lahendused, mida saate oma kodus kasutada, või värvikombinatsioonid, mis teile meeldivad ja mida võite ette kujutada oma kodus sel päeval, kui otsustate üle värvida.