Täna saate kuni 30% allahindlust
Kehtib plakatitele. Kehtib vähemalt 39 € ostudele.
Filtrite valik
Sulge
Kasuta filtrit
Värv
Orientatsioon
Sorteerimine
Kasuta filtrit
BROUGHT TO YOU BY GALLERIX
Unikaalsed fotod

Ikoonilised kuulsused

I kategorin Ikoniska fotografier samlar vi foton tagna av välkända fotografer och klassiska och nya foton av kända personer som genom åren gjort stora avtryck på sin omgivning. Flertalet foton i kategorin är märka med ”Premium Selection” vilket visar att de tillhör våra mest exklusiva och unika posters, särskilt utvalda för sin medvetna design och höga kvalitet.

Postrid kuulsustega


Kuulsustega postrid

Gallerixist leiate laias valikus ikoonilisemaid fotosid, millel on kuulsuste fotod. Hoolikas valik väljakujunenud ja tuntud fotograafide tehtud fotosid, aga ka fotosid ja portreefotosid ajatutest ikoonidest ja kuulsustest. Valige üks meie kuulsatest plakatitest, kui soovite seinu kujundades ja kodu kaunistades luua retro, vintage ja šiki tunde. Meie vanaaegsed portreed, sageli mustvalged plakatid, on ajatu klassika, mis tõstab teie interjööri stiilist hoolimata esile!

Ikoonilised fotod

Kuulus inimene annab edasi tundeid ja seisab millegi eest. See võib olla kunstnik, spordiprofiil, näitleja, moeikoon või kirjanik. Kui neid kujutatakse, jätab fotograafi tehtud pilt sageli tugeva mulje. Seetõttu on ikoonilised fotod kunstina meie sisekujunduse ajatu ja populaarne osa.