Täna saate kuni 30% allahindlust
Kehtib plakatitele. Kehtib vähemalt 39 € ostudele.
Filtrite valik
Sulge
Kasuta filtrit
Värv
Orientatsioon
Sorteerimine
Kasuta filtrit
Moepostrid Postrid
BROUGHT TO YOU BY GALLERIX
Make a Fashion Statement

Moepostrid

Meie stiilsed postrid kategoorias mood pakuvad midagi igale sisekujunduse entusiastile. Muutke oma kodu trendikindlaks ühe meie kaunite illustratsioonide, atraktiivsete moefotode või moest inspireeritud tekstiprintidega. Stiilsete kombinatsioonide loomiseks sobitage kokku plakatitega tekstiprintide või fotokunsti kategooriast.

Moepostrid


Trendikad moepostrid

Meie moeplakatite kategooriast leiate valitud moest inspireeritud motiividega moeplakatid, mis on seotud stiili, ilu, aksessuaaride, kingade, meigi ja riietega. Moeplakatid annavad endast märku rohke suhtumise, lahedate sõnumite, loomingulise fotograafia ja julgete motiividega. Moeplakatid on oma loomingulise väljenduse poolest täiesti ainulaadsed, olenemata sellest, kas tegemist on foto, tekstiplakati, illustratsiooni või kunstimaaliga. Paljud meie moeplakatid on filmitud kuulsate moefotograafide poolt või kujundanud moestilistid.

Tekstiga moepostrid

Kuulsate tsitaatide ja ütlustega plakateid on mõnus kombineerida moefotodega. Need sobivad erakordselt hästi osaks suuremast galeriiseinast, kus tekstiplakatid loovad kontrasti, mis annab galeriiseinale tasakaalu. Meie tekstiplakatite hulgast kategoorias Moeplakatid leiate kuulsate moe-ikoonide, moemajade ja teiste kuulsuste, nagu Coco Chaneli ja Marc Jacobsi tsitaate ja ütlusi. Meie moeplakatid, nii värvilised kui ka mustvalged, sobivad ideaalselt teie magamistuppa, esikusse või elutuppa.

Moeplakatid galerii seinale

Erinevas formaadis moeplakatitega galeriisein õhkab nii tunnet kui suhtumist. Kombineerige suuri moeplakateid väikeste kaunite tekstiplakatitega, et luua vaheldust. Suurt mustvalget moeplakatit saab kombineerida moeplakatite seguga nii värviliste kui ka must-valgete väiksemate formaatidega. Julgege lasta karmidel plakatitel ruumi võtta!

Moeplakatid veebis

Meie moeplakatid sobivad kõigile, kes otsivad lahedate motiivide ja rohke suhtumisega plakateid. Meie moeplakatid on saadaval suurustes 21x30, 30x40, 50x70 ja 70x100cm. Trükime kõik oma plakatid kõrgeima kvaliteediga 200-grammisele matile esmaklassilisele paberile. Raamige oma moeplakatid meie stiilsetesse kvaliteetsetesse pildiraamidesse, mis on saadaval musta, valge ja täistammega. hõbe kuld ja vask.